Smartphone veya pda önerisi

istediğim olmazsa olmaz özellikler

- wi-fi
- bluetooth
- genişletilebilir hafıza
- kocaman ekran
- mp3
- divx oynatabilme, altyazı ekleyebilme. (harici yazılımla da olsa başarabilsin)
- ofis dokümanlarını açabilme
- min 2mp kamera (video çekebilsin)
- maksimum 1k ytl

ilk önce sony ericsson p1 i gördüm yalnız daha sonradan HTC 4550 ve HTC 3300'ı görüp bu aletin görünüşünün takoza benzediğine karar verdim.

Bu HTC denen markanın ürünün alıp bir kaç ay sonra kalitesizliğinden ağlamak istemiyorum. uzun süreler kullanmak istiyorum. Kalitesi nasıldır ?

Başka telefon önerisi olan ?

toshiba portege bu yeni bir ürün istediklerinin çok daha fazlası var ve ekran çözünürlüğü 800x600 hepsiburadada var.800 ytl flndı sanırım.

  • omer460  (14.02.08 11:23:36)
toshiba portege g900 tam aradığım cihazmış, fiyatı da nispeten insaflı ama hakkında oldukça kötü yorumlar var, devamlı kilitlenme sorunu varmış.

nokia n810'da gsm olsa hiç sağa sola bakmazdım ama telefon özelliğini unutmuşlar !
  • kimlanbu  (14.02.08 11:43:42)
bu kriterlere uygun asus p535 var. ben de ciddi ciddi almayı düşünüyorum. söylemiş olduğun özelliklere artı olarak GPS de var cihazda. yalnız fiyatı biraz daha yüksek olabilir. 1200 ytl civarı olsa gerek.

  • dalamar  (14.02.08 11:54:49)
genisletilebilir hadfizasi yok ancak 8 ve 16 gblik modelleri var.yakinda bluetooth olayi da cozulecek sanirim. kesinlikle iphone diyorum. cep telefonu demeye diliniz varmayacak. bambaska birsey bu cunku.

  • mandayuvasi  (14.02.08 12:26:14)
benim HTC var. 5 ay kadar oldu alalı. yukarıda istediğin özelliklerin hepsi mevcut, kameranın pixeli 1.2 fakat. model numarası WZA200, eski yani. begenmediğim tek özelliği wirelessı açınca bağlanmasının 2-3 dakika kadar sürmesi. Onun dışında memnunum. en sevdiğim özelliği ise skype kullanabilmek. sanıyorum fiyatları da diğerlerine göre çok daha uygun. başka soruların da varsa cevaplamaya çalışayım.

  • kadirsavun  (14.02.08 12:45:41)
@ dalamar ;Asus p535 in fiyatı 800-850 arası ankamall'da Zen teknıloji de gecen hafta sordum fiyatını.hakkındaki yorumlar olumlu
@ kimlanbu ben de senin gibi düşünme aşamasındayım 1 haftadır araştırıyorum internetten HTC Tytn II Kaiser bu en çok aklıma yatan şimdilik fiyatı 1250 civarı.bir de HTC Touch Cruise var.
ama biraz daha beklemeyi düşünüyorum.
  • manonflier  (14.02.08 13:02:54)
  • crown  (14.02.08 13:48:50)
niyeti bozup biraz önce vatan'a gittim, g900'e niyetlenmiştim ama fotoğraflara aldanmışım. 2 parmak kalınlığı var, takoz gibi. hala model arıyorum.

  • kimlanbu  (14.02.08 14:33:22)
sony ericsson x geliyor. ama istediğinden fazla galba özellikleri.

  • ozdek  (14.02.08 14:52:06)
(git: 24550)

Linkteki ilanıma göz atmanızı öneriyorum.

Teşekkürler.
  • oxijen  (20.03.08 04:43:06)