neden legal?

(bkz: #20693942)
legal mi? neden legal?

neden olmasın? çünkü bu entry'de yazılmış her şey o başlıkta daha önce söylenmiş.

sonucta kisi kendi yorumlarini yaziyor, o yuzden daha once soylenmis demek burada biraz yanlis olur bence. cok benzer bir durum the last airbender basliginda da vardi mesela.

  • tom riddle  (28.01.11 21:37:19)
@tom riddle

teşekkür ederim ama sanırım yine de legal olmuyor bu durumlar.
ben bir oyun için "kolay olmuş" yazmıştım. entry buydu. daha önce yazılmış diye silindi.
  • yasakani  (28.01.11 21:38:55)
katılıyorum zaten söylediklerinize. o halde benımki zamanında yanlış muamee görmüş. ben gidip bi moda höyküreyim bari.

  • yasakani  (28.01.11 21:46:56)
ispiyona gerekçe olarak hangi entry'leri verdiniz? diyalog manyaklığına rağmen sıkmadığı nerede yazıyor mesela?

  • galadnikov  (28.01.11 21:48:20 ~ 21:49:35)
@galadnikov
ispiyonlamadım. çünkü emin değilim, soruyorum işte burada.

diyalog manyağı yaptığı
ve
sıkmadığı

ayrı ayrı yazsa aynı şekilde değerlendirilmiyor mu?

ya da "diyalog manyağı" yerine "diyalog şapşalı" yazıyorsa aynı şey ifade edilmiş sayılmıyor mu?
  • yasakani  (28.01.11 21:55:29 ~ 21:55:58)
yok hayır diyalog manyaklığına rağmen sıkmadığının özellikle belirtilmesi lazım. sıkmıyor yazan kişinin diyalog manyaklığına gönderme yapıp yapmadığını bilmiyoruz.

diyalog manyağı yerine diyaloğa boğulmuş falan dese moderatör inisiyatif alıp silebilir. şapşal pek denk gelen bir örnek olmamış gibi.
  • galadnikov  (28.01.11 22:01:23)
"kolay olmuş" dediğiniz zaman sadece aynı cümleyi tekrar etmiş oluyorsunuz. anlamıın aynı olması dışında.. ancak valla billa kolay oyun olmuş. 1 saatte (1 günde) bitti bile dediğinizde diğeri gibi kolaylığını söylüyor ama kendi tecrübenizi de katmış oluyorsunuz cümleye.

  • ben smyrna  (31.01.11 23:07:48)