ses kayıt cihazı

derste hocayı kaydetmek için ses kayıt cihazı alacağım ama bütçem fazla değil.
önceki duyuruları okudum.
nette araştırma da yaptım.

sorularım şunlar; 30-40 liraya satılan mp3/mp4 player'lar da güzel ses kaydı yapar mı?
dealex'ten veya o tarz sitelerden getirtsem, uzun vadede kullanabilir miyim? (okul bitene kadar yeter)

son olarak, salt ses kayıt cihazı olarak, 100 liradan daha ucuza alabileceğim bir link biliyorsanız, çok iyi olurdu...

ben almıştım zamanında aynı amaçla.oblio aldım başta ucuz diye,faydasını göremedim.sonra panasonic aldım.o da aynı çıktı hemen hemen.gürültülü ortamlarda kayıt kalitesi düşüyormuş,derste kullanmak için uygun değilmiş bu aletler,öğrendim sonunda.

son olarak diyorum ki; salt ses kayıt cihazı işini görmez,hiç bulaşma.
halihazırda telefon ya da mp3 playerın varsa ses kaydı yapan,onları kullan.inan daha iyi...
  • p a t r i o t  (27.01.11 00:12:11)
ben creative marka mp3 çalarımı kullanıyordum gayet de güzel oluyordu koca amfinin arkasından kayıt yapabiliyordu. Bazen de hocanın masasına falan koyuyordum çaktırmadan. o zaman dadından yinmiyordu

  • mr fusion  (27.01.11 00:14:46 ~ 00:15:50)