who has the biggest brain?

Bu isimde bir application var facebookta. nintendo wii oyununun facebook'a uyarlaması sanırım. ufak zeka ölçen oyunlar vs var, fena değil. olay şu ki bu ufak zeka oyunlarında başarılı olamayacağını bildiğim arkadaşlarımın akıl almaz, mümkün olması çok zor skorlar almaları. bir hile hurda yöntemi var mıdır acaba bu tür flash oyunlarında? oyun biraz hıza dayanan bir oyun, o yüzden "acaba flash'ı mı yavaşlattılar?" diye düşündüm, cpukiller gibi işlemci kullanımını artırma yöntemiyle flash'i yavaşlatan şeyleri denedim, işe yaramıyor. çünkü saniye geri sayımı var ve cpu ne kadar meşgul olursa olsun saniye geri sayımı gerçek hızında ilerliyor.

ama bu işte bir hinlik var, neredeyse eminim. sizce ne olabilir?

oyun nasıl bilmiyorum ama, rastgele denemeler yapıp almış olabilir?

  • arwear  (11.02.08 23:43:40)
oyunu ben de bilmiyorum, öncesinde sahte bir hesaptan bir şekilde olayı kapmış ve gerçek hesabıyla da iyi bir skor elde etmiş olabilir mi?

hani zaman önemliymiş, ne olacağını biliyordur ona göre oynar falan?
  • pispinti  (12.02.08 00:10:01)
ikisi de pek mumkun degil, hani alinan skorlar boyle iyi bir oyunla alinan skordan ziyade imkansiz gibi gozuken skorlar..

  • bushwacker  (12.02.08 00:20:36)
nedir onlarin aldigi ve senin aldigin puanlar?

  • theli  (12.02.08 01:56:36)
senin benim tahtada görüp kirlenmiş la bu diye sileceğimiz problemleri 1 dakikadan az süre içerisinde çözen ama ayakkabısını bağlayamayan insanlar var dünya üzerinde belki öyle bir şeydir? ehehhe

  • atrin  (12.02.08 09:55:50)
genel taktik flashı decompile edip veritabaına skoru kaydeden kısmı çözüp değiştirdikleri veriyi post etmek şeklinde oluyor.

  • her kuyuya tas atan deli  (12.02.08 11:12:59)