İstanbulda tek başına yaşamak.

İstanbulda çalışan ve tek başına yaşayan bekarlar....

Nasıl lan, tek yaşamak.. anlatın hele, pros and cons. dökülün

Olumsuz bir yanı yok, güzel gayet.

  • crown  (25.01.11 23:33:07)
bi sıkıntı yok çok şükür ama diğer illere göre deli para gidiyor.

  • nick blender  (25.01.11 23:36:09)
kira+faturalari odedikten sonra paran kaliyorsa gayet guzel
tavsiye edilir

  • rn  (25.01.11 23:40:48)
mükemmel bir şey..ev arkadaşı derdi, tasası, dırdırı yok..
tüm düzen ve temizlik senin keyfine kalır..
insan faktörünü, sen istediğin kadar hayatına sokarsın.
istediğin saatte, istediğin şeyi yaparsın, karışanın olmaz..
  • purkinje  (25.01.11 23:55:49)
fena değil, merkezde oturuyorsan ve çevrende çok arkadaşın varsa hele baya iyi..

  • erostrada  (26.01.11 06:10:36)
güzel, tavsiye edilir her daim...

  • raki masasinin degismez adami  (26.01.11 07:58:49)
3 ay önce geldim, tek yaşıyorum.
1. pahalı. kiramı ailem ödüyor ona rağmen pahalı.
2. başka bir şehirden geliyorsan yalnızsın. ha yok bana koymaz o diyorsan güzel.
3. dişi kişiysen, yalnız yaşadığını öğrenen erkişi genelde yazar. "yalnız kalmak zor değil mi? korkarsan ara mutlaka" der kendi arar. gelmek için fırsat kollar. galiba eve her gelenle sevişiyorsun sanmaktadır.
ama olumlu yanları da vardır
1. yalnızlığı seviyorsan şahanedir. kimsenin gürültüsünü, kirini çekmezsin.
2. evin hakimisin, istediğini yaparsın. ister temizlersin ister dağıtırsın ister yatarsın ister kalkarsın, ister kedi alırsın ister köpek. karışanın edenin yok.
3.şehir dışından arkadaşın, ailen rahat rahat gelir, kalacak yer derdi olmaz.
4. dışarda yaşadığın her şeyin ardından sığınacağın, kafa dinleyeceğin bir yer vardır.
sonuçta güzeldir, kesinlikle tavsiye edilir.
  • tungur eezi  (26.01.11 09:00:20)
bünye meselesidir...

tek başıma bu şehirde 8.senem dolmak üzere...
-kendi başınıza ayakta durabiliyor olmanız sizin için avantajdır (maddi manevi)
-derli toplu insansanız rahat edersiniz.
-tembelseniz ortalığı dağınık, bulaşıkları dağ gibi tuttukça içiniz kararır.
-sosyal olmanız gerek yoksa çok sıkılırsınız.
-maddi olarak sizi yorar ama neticede keyiflidir.
-gelen giden için sorununuz olmaz.
-aileniz sizi rahat ziyaret eder.
-alıştıktan sonra eve arkadaş alamazsınız, zor gelir.
  • icemanr  (26.01.11 10:02:18)
Çalışıyorum ancak öğrenciyim de gayette şahane aslında ancak bu kış ayında doğalgaz faturası biraz canımı sıkacak gibi. yoksa güzel bir semtte tek başına oturmak gayet gözel bir olay.

  • okyanustaki depresif ruzgar  (26.01.11 11:38:23)