bi moderasyon vardı, n'ooldu ona?

en çok entry'si silinenler istatistiğine bakarken gördüğüm yazar ki$isi kinney'in son 90 gün içerisinde 10 entry'si silinmi$; genel istatislikleri de

tanım, tanım devamı, örnek, alıntı ya da bkz değil 15
daha önce yazılmış zaten bu 2
alıntı/örnek olmadığı halde türkçe değil 2
başlıktaki entrylere fiziksel referans içeriyor 1

$eklinde. 200 entry'si olan biri nasıl oluyor da 20 silinen entry'e rağmen yazar olarak durabiliyor? bıraktılar mı uçurmayı? keyfiyet faktörünü duymu$tum da, nasıl bir keyif bu; nerelerden temin ediliyor?

beylerr, açık konu$uyorum (tırnak içinde) moderasyonda keyfiyet faktörünün dı$ında bir faktör olmasından $üphe duyuyorum demekten kendimi zor alıkoyuyorum gibi bir açıklamaya imza atabileceğim günler yakındır.

entry silinme sayılarına göre uyarı falan veren bi sistem yok. modlar tarihçe üzerinden ilerliyorlar genelde, tarihçeye de ciddi hatalar işleniyor. önemsiz sayılacak hatalardan çok sayıda yapıldıysa gözden kaçabiliyor. tarihçeye de not eklerken falan bakılıyor çünkü sadece. ha bir de entry'ler 1 yıldan eskidir şudur budur o zaman da işlem yapmamış olabilirler. modlog'u nasıldır bilmiyorum tabii tahmin yürüttüm.

  • galadnikov  (24.01.11 20:52:21 ~ 20:53:09)
gg'si yok hiç ondandır belki. ama tanım gerekçeli 15 entrysinin silinmesi demek formattan hiç çakmıyor demek. moderasyon tarihçesinde de bfik'ler havada uçuşuyodur tahminen.

  • rebelli00n  (24.01.11 21:00:38)
entry'ler de acayip gudik, hiç mi ilgilenmemi$ler tarihçeye bakmakla/not dü$mekle.. misal:

ba$lık:eline kamerayı alanın kendini fotoğrafçı sanması
entry:boku püsürü çekince fotocu olacağını sanan anlamsız kitle

ba$lık: colin kazım-richards
entry: colin kazım richards jefferson airplane

ba$lık: 14 eylül 2010 bursaspor valencia cf maçı
entry: tırsak ertu...

ba$lık: fatmagül'ün suçu ne
entry: pişmiş tavuk küçüktür beren saat.

ba$lık: fatmagül'ün suçu ne
entry: tecavüzcülerin suçu hayvan olmak, cezası organlarını kesip kulaklarına sokmaktır. (+soru ba$lığa cevap entry gibi)

ba$lık: irfanview
entry: irfanview irfanview irfanview amman ammaaan, köyü bir sancı tuttu da al fistanlım gaytanlım (bkz: ilvanlım)

ba$lık: mihriban
entry: tabiplerde ilaç yoktur yarama welcome to the hotel california forniaaa

ba$lık: h&m
entry: m&m's

ba$lık: honolululululukçuluk
entry: hugolülülülülülüüüüüüüüüüü

ba$lık: auto show 2010
entry: avrat.com

ba$lık: hande yener
entry: #19982581

bikaçını da yazmadım. bu sözlükten uçan/çaylak olan kimse olmamalı bu entry'lerden sonra bile bi yaptırımla kar$ıla$ılmıyorsa.
  • ateistanbul  (24.01.11 21:04:19)
rebelli00n n$a'da, o kadar saçma 3-4 tanım yapan yazar da çaylak oluyor & uçuyor mütemadiyen.

  • ateistanbul  (24.01.11 21:05:43 ~ 21:06:10)
off çok kötüymüş. geri aldım söylediklerimi, çoktan uçması gerekirmiş mazereti yok.

  • galadnikov  (24.01.11 21:06:19 ~ 21:07:10)
@ateistanbul

biliyorum. bizzat kendim bfik saçmalığıyla uçtum. çok az entrym silinmişti 3 senede.
  • rebelli00n  (24.01.11 21:07:07 ~ 21:08:23)
ve kendisi dokuzuncu nesil sabirtasi

girdigi 1 tane "tanim tanim devami ornek alinti ya da bkz degil" entry sebebiyle ucan sabirtaslarina selamlar.
  • fundamental  (24.01.11 21:08:38)
geri kalanlarinindan birkac tane de ben yazayim;

baslik: olmak ya da olmamak

entry: olmak yada olmamak (shakespeare), olmuyorsa zorlama (can yücel), yaptım olacak! (ali ağaoğlu)

baslik: adeks

entry: (bkz: adeksteyim adekste adekste aklım gitti bir kıza işte) 50 karakterden uzun oldugu icin linklenemiyor.

baslik: ezel

entry: baharla eyşan aynı kaderi paylaşıyordur dimi, eyşan da genç yaşta hakkın rahmetine kavuşacak dimi.. 7, 40, 52 ne kadar dua varsa okuturum.

baslik:lal

entry: bir daha da görmedim öyle yazı.
  • fundamental  (24.01.11 21:15:37)
yalnız entry'ler çok kötü. kimsenin tanıdığı olduğunu sanmıyorum, uyarırdı öyle bir durumda moderatör onu. beni zor durumda bırakma diye. tamamen gözden kaçmış bence.

bu arada galadnikov, seni çok seviyordum modken. burada yazıyordun, yardım ediyordun falan. üşüyoruz reis, bilmeni istedim. :))
  • sen git ben geliyorum  (24.01.11 21:19:19)
bi de uyarı sistemini falan geçtim, kör gözüne parmağım gibisinden bir de istatistik koymuşlar oraya, oraya bakmak da mı modların aklına gelmiyor acaba? bu istatistik şeysi yaz başlarında çıkmıştı yamulmuyorsam, o zaman bile bu tip saçma sapan hatalar yapıp uçmayan yazarlar vardı, ben de enişte hala muhabbetine bir hikmeti vardır demiştim içimden de, bu kadar zaman geçtikten sonra hala aynı şekilde seyretmesi bir istatistik kategorisinin oldukça garip. imza: bir bfik, 2 aramadan başlık, 1 tanım tanım devamı bilmemne değil yüzünden 1.5 sene çaylak sırası bekleyen bir yazar.

  • i ve been mistreated  (24.01.11 21:20:24)
isin enteresan yani en cok entry'si silinen yazarlarin bulundugu kategorideki yazarlarin cogu yeni yazarlar. yazarin 100 entry'si var 10 tanesi silinmis. silinen entry'lerde her telden. her kategoriden birer ikiser var.

  • fundamental  (24.01.11 21:24:33)
@ i ve been mistreated

sen yine iyisin. ben 1 (yaziyla bir) bfik yuzunden 1 sene caylak sirasi bekledim.
  • fundamental  (24.01.11 21:29:23)
adam uçtu, dağılın :/

  • ateistanbul  (24.01.11 21:38:23 ~ 22:43:38)