bayanlara bir soru!

bir kızın resimlerine 2 sene boyunca bakıp, alkol eşliğinde dalıp, gidip, slayt gösterisi şeklinde bakan bir genç erkek. bunu o bayan kişisine söylese. ve de bayan kişisi karşı tarafı hiç bilmese tanımasa onun hakkında ne düşünür? sapık? çok dertli bi aşık? manasız bi aşk??
ne??

sevmek zamanı filmini bul ve izle, dışarıdan ne kadar garip göründüğünü anlamana yardımcı olur.

edit : bayan değilim yazmayın ulen.
  • kimlanbu  (24.01.11 06:36:59 ~ 07:05:21)
2 sene! hiç sağlıklı bir durum gibi gözükmüyor. kız tarafı koşarak kaçsa; kimse "ne yapıyor bu!" diyemez.

  • atmosphere  (24.01.11 07:12:18)
büyük olasılık korkar sapık bu diye.. sevgi değil takıntıdır ancak diye düşünür.. yani bence..

  • pongiyen  (24.01.11 07:28:58)
soyle de kurtul, karsi tarafi bilmem ama kendin icin bi adim atmis olur, alacagin cevap
belki kendine gelmeni saglar, durumdan mutluysan sorun yok da ne kadar daha boyle surebilir ki, soyle cevaba gore kendin icin en iyi olacak sekilde hareket et
kiz senden hoslaniyorsa ya da hoslanirsa romantik bulur, hoslanmazsa manasiz ask,
ama karakteri orturmamis herkes etkilenir, gururu oksanir, oturmus biri ise hic konu bile etmeden samimi duygularini soyler
ama soyledigin icin durumu paylastigin icin kiza bir sorumluluk yukleme
  • rn  (24.01.11 07:38:52 ~ 07:44:37)
sapık diye değil takıntılı diye korkar, korkusunu belli etmez.

  • Her Yer Kara  (24.01.11 09:35:00)
Ben olsam direkt sapık olduğunu düşünürüm, o kişiyle her türlü münasebeti keserim, uzak olsun, ne alakam olur böyle tiplerle?

  • marcelle  (24.01.11 10:15:45)
bence söyleme,kızın vereceği tepkiden hoşnut olmayabilirsin.gerçekten duyguların samimiyse bile bunu çok yanlış yansıtmış ve baştan kaybetmiş olursun.

  • murdum erigi moru  (24.01.11 10:18:17)
amma negatif cevaplar verilmiş. sapık filan değil bence, asosyal-ümitsiz vaka hissi uyandırdı bende.

kıza söylememe nedeni nedir? kızın sevgilisi mi var-yoksa evli mi- yoksa başka şehirde filan mı-engeller mi var? yoksa gereksiz çekingenlikten mi? bence sorunun cevabı senin bu söylememe nedeninde saklı.

kızın başı bağlı değilse, çekingenlikten açılamadıysan sapık demem ben. biraz angut ve fazla romantik derim.
  • mea maxima culpa  (24.01.11 16:17:48)
söyleyiş tarzı çok önemli olurdu benim için bu durumda, ama arabesk bi durum yoksa koşarak da kaçmazdım hani :D

  • sweeney  (24.01.11 22:37:15)
ürkütücü. öyle söylenmez. korkutucu. daha ne diyeyim.

  • velvet revolution  (25.01.11 00:07:10)