[]

minicik çeviri

ama cidden minicik olması lazım, zira minicik bir yere sığacak: 'den başlayan fiyatlar nasıl deriz İngilizce? "prices beginning from" çok kaba geldi bana yahu.. var mıdır bunun daha kibarı ve daha kısası? örnek site de bulamadım ki. kısaca "prices from .." desem olur mu?
 
cuk oturur güzel olur, hatta adamlar sadece from 15 $ yazıp bırakıolar bile.


  • habula  (24.01.11 03:20:09) 
direk "from x" yazin birakin. yeterli.


  • fundamental  (24.01.11 03:37:00) 
ben de hep "from x" şeklinde gördüm


  • kamilinsan  (24.01.11 04:44:38) 
en son ben de öyle karar vermiştim evet. sağ olun.


  • vercingetorix  (24.01.11 20:53:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.