travian s6

travian bilenler bir stratejiye ihtiyacım var.Nüfusum 155 paladin i aktifleştirdim. Fakat suan elimde asker namına birşey yok.Bütün hepsi rahmetlik oldular. Şuan tokmak mı basmalıyım. Paladin mi ?

Ayrıca üretimlerim sırasıyla 99 99 88 2. köy için ne zaman harekete geçmeliyim önceliklerim neler olmalıdır.
Bu oyunu oynayan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

direk tokmak bas yagmaya cik.sakin koyde tutuma askerleri.cunku tokmagin savunma degeri sifira yakin 2 paladin 50 tokmagi keser atar.paladinlerine de cok guvenme.gittigin koyde mizrak varsa yanarsin.

simdi durumun su.bilenlere gore cok geri durumdasin.benim nufus 155 ken minimum 1500 civari balta ve tokmagim olurdu.bina dikmeyi 2.koy acmayi birak sadece asker ve uretim bas.birde yakinlarinda yuzde50 vahali 15 tarla kovala.oncelikle tahil bas.tahilin kadar askerin olsun.hepsi olse bile tahil npc si yapip yeniden asker basabilirsin.

bu dediklerim oyunu saldiri amacli oynuyorsan gecerlidir.ama germensen olayin budur.
  • duptıs  (23.01.11 21:48:52)
tokmak en fizibl seçenek. çünkü çok ucuz ve o fiyata kaldırabileceği yük bayağı fazla. ayrıca saldırı için paladin değil de toyton kullanman çok daha iyi olur. ikinci köy için erken diye bir zaman yok. sadece çevrede senatör/şef basabilecek birinin olmaması yeter. eğer bu birimi basabilecek biri varsa o kişiyi senatör/şef yapamayacak seviyeye getir yeter.

  • tururo  (23.01.11 21:52:36)