Sabiha gokcenden bildiriyorum. Benim icin durum vahim :(

Tramvayi kacirdik, 5 dk sonra bindik neyse sonra da e-10 u saniyelerle boyle suzule suzule gidisini arkasindan mahzun mahzun izledim. 25 dk sonra gelen e-10 da internetten check-in yaptim ki bir de ona zaman harcamayaydim. Sabihaya 20:25 teki ucaga 20:05 tr vardim. Valizde kimse yoktu. Yetkili birine sordum o da direk git durumu anlat guvenlikten gec dediler sonra ordan da kartini manuel cikar dediler. Bu arada son surat valizle uctugumu gozlerinizde canlandirin lutfen :) ona git buna git sonra bilet satisi yapan hanim sonda yaptigini basta yapmayip 10 dk telefonla mesgul olunca karti 20:24 te aldim elime ve hemen uctum kapilara. Az once kostugumu goren memurlar kamera var xray den gecirmelisin elindekileri diyrek son umudumu da yiktilar :)) kapiya vardigimda oradaki gorevlinin yuzunden anlasildi ki bu ucus kactii :) oturdm orada 15 dk saksak helvami yedim sonra yurudm geldim bekleme salonuna megersem valizi orada unutmusum kafa iste aldim geldim.

Benim bu gece burdan cikmam lazim nereye gideyim bana soleyin hataya almistim bileti ama zerre istek yok su an :( kacmam lazim aciil :((

geçmiş olsun gerçekten kötü bir gün.

  • lord henry  (23.01.11 20:43:42)
trabzona bi bilet al, sonra orda araba kiralayıp rize-aydere git. kafa dinle ve her şeyi unutmaya çalış..

  • mosakale  (23.01.11 21:15:37)
nasıl ya, check-in yaptıysanız bir süre sizi bekleyip anons etmeleri lazım diye biliyorum ben...

  • natnan  (23.01.11 21:24:06)
antepe ya da adanaya gidin sonra hataya geçebılırsınız.geçmiş olsun

  • kortex  (24.01.11 00:51:18)