booking.com

booking.com daki otel fiyatları çok uygun gözüküyor. Otele kapıdan girsem bu fiyatları alamam gibi geliyor. Türkiye'de yaşayan biri olarak Türkiye'den bir otelde bu site üzerinden yer ayırtsam sorun olur mu ? Otel bu fiyatlardan almamazlık eder mi bizi ?

olmaz. çünkü normal tur şirketleri de bu dönemde erken rezervasyonda gayet uygun.

  • son ki uc dort  (22.01.11 23:05:15)
kesinlikle oyle bir sey olmaz..onlar sadece kredi kartini isteyecekler ve booking.com'dan aldigin tarifeden cekilecek. veya bazi otellerde zaten onceden oduyorsun iade falan olmuyor o zaman ona bile gerek yok. denedim bir cok kez bir sorun yasamadim hic bir otelde.

  • lukunku  (22.01.11 23:07:21)
ben çok sık kullanıyorum booking.com'u, bir sorun yaşamadım.

  • very pigmented melanosome  (23.01.11 00:45:17)
booking.com yabancılar için diye bir şey mi var. kullanınız.

%90 otel kapısında 3-4 katı fiyat çekerler.
otel kapısında daha ucuz olma ihtimali oldukça düşük ama mümkün.
  • desdinova  (23.01.11 01:44:09)