Film sorusu. melekli kanatlı

Şimdi baştan söyliyim legion değil.
adamın tekini bağlamışlar bi dikey sedye ye inceliyorlar. birden adamın sırtında beyaz kanatlar ortaya mı çıkıyor, açılıyor mu ne işte koparıyo bağları sedyeden ve camı kırarak atlıyor aşşağı. ama camı kırdığı bina bu full camdan binalar yada ofisler varya onlardan. atlıyor işte. neydi bunun adı ya?

x man di ama hangi film bilmiyorum. eleman reddediyordu tedaviyi falan. babasına atar yapıyordu orada.

edit: bu mu? www.spareroom.co.nz
  • sen git ben geliyorum  (21.01.11 21:56:31 ~ 21:58:30)
X-Men: The Last Stand

  • khan shabbir  (21.01.11 21:57:48)
x-men origins: wolverine işte agalar.

last stand'miş harbiden benim aklımda origins dye kalmış.
  • ayiadam  (21.01.11 21:58:03 ~ 21:59:06)
last stand deyu linkteki abi.

  • sen git ben geliyorum  (21.01.11 21:59:35)