kelime haznesi kuvvetli arkadaşlardan ricam var

evet arkadaşlar ciddi anlamda güzel bir şey arıyorum. neden mi?

türkiye'nin en büyük video, dizi ve film sitelerinden biri olacak sitenin temelini atmak istiyorum. bu sizi yanıltmasın. gerçekten bu bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum. herşey hazır sadece güzel bir "domain (alanadı)" lazım.

video, dizi ve film sitesine gidebilecek alanadı önerisi olan arkadaşların mesajlarını bekliyorum. ilgilenirseniz çok memnun olurum.

not: videoizle.com tarzi domainler olmasa sevinirim. zira istediğim şey o kelimenin bi çağırışımı olması. teşekkürler.

divxmafia.com boştu sanırım belki ilgini çeker

  • Aslan Yürekli  (21.01.11 19:42:34)
kardeslervideo.com

  • sori  (21.01.11 19:55:27)
@Aslan Yürekli

divxmafia.com istediğim tarza hiç uymaz. ama ilgin için teşekkür ederim.

@sori

yok dostum kardeslervideo şey gibi olmuş kardeşler pastahanesi gibi (: teşekkürler ilgin için...

arkadaşlar cidden fikirlerinize açığım. tasarım bitti. scripte oturtmak kaldı ve domain... ileride hepimiz faydalanacağız bu siteden emin olabilirsiniz (:

(bkz: seçim öncesi verilan vaatler)
  • nemo problemo  (21.01.11 19:59:50)
evdekeyf ehlikeyf'ten apardım.

  • endless dream  (21.01.11 20:04:44)
aptalkutusu.

ilgi çeker
  • xlmn  (21.01.11 20:08:42)
sori +1
kardeşler video çok iyimiş :)

  • hikmetkaraman  (21.01.11 20:09:30)
aptalkutusu kadar iyi önerilere ihtiyacım var arkadaşlar (:

  • nemo problemo  (21.01.11 20:22:56)
üçübirarada.com

  • gol olur  (21.01.11 20:25:48)
fidivi.net

  • cmysn  (21.01.11 20:50:20)
seyreyle

  • karniyarik  (21.01.11 21:06:05)
uyutup.com

  • hanyın  (21.01.11 21:14:31)
yeltendim ama olmadı. gene de bulduklarımı yazayım, belki çağrışımla birşeyler çıkar.
filmarket
filmgisesi
filmarsiv
filmbrary
filmservis
filmpedia
filmevi
filimhane
filmane
matine
pcinema
pisinema
pekyakında
askmaceraintikam
nolamaz
frigobuz
profilm
sinefilm
karanfilm
afillim
atomfilm
üçlerfilm
şenfilim
şenvideo
şenkasap
  • o midas  (21.01.11 21:23:01 ~ 21:32:13)
dizibahane güzel olabilir

  • canseven  (21.01.11 21:29:56)
gizliliğini koruyacak şekilde içerikten biraz bahset istersen. yani, bildiğin "tıkla izle" dizi-film izleme sitesi mi, divxm.com tarzı mı, baglanbize.com tarzı mı.

bi de, dostum piyasa zaten yeterince kalabalık ve çoğu isteğe cevap vermekte. umarım özgün birşeyler vardır da, sıradan bir site olup gitmez.

başarılar

önerim: ekran.net
  • 0dy  (22.01.11 00:04:33)
Tek link ile film, dizi izleme sitesi olacak. Tasarım olarak tüm sitelerden farklı olacağı kesin. Öyle part part izlenmeyecek. Tek tıkla tümü izlenecek.

  • nemo problemo  (22.01.11 01:04:27 ~ 01:04:51)
Lobotomy.net

anlayan anlar.
  • godless commie  (22.01.11 03:40:58)
tekpart.com
onepart.com

  • atli akinlarda sen olan cocuk  (22.01.11 10:40:38)
www.divxgen.com u vereyim benim adıma kayıtlı işine yararsa dön bana

  • Aslan Yürekli  (23.01.11 13:52:18)