UyduNet ve UyduTV hakkında fikirleriniz?

Bir arkadaşım sordu da. Kendisi Beşiktaş'ta oturuyor bulundukları muhitte Uydu şeysi var. Uydu TV ve Uydu Net'ten memnun kalır mıyım diye sordu. Kendisi 1megabit sınırsız TTNET kullanıyordu normalde. Yorumlarınızı alıyım uydutv ve net hakkında? memnun kalır mı?

üsküdar da uydunet kullanıyorum ve sürekli değişken bir hız veriyor gelip bakmalarıda çare olmuyor sinyal gücü yüksek diyip geri gidiyorlar
özet : memnun değilim ama ucuz

  • nihavent  (20.01.11 14:24:51)
ben ttnet ten uydunete geçiş işlemlerine başladım, şu anda yeni bi kampanyaları var, kablosuz modem ücretsiz, 29 liraya 1 mbit sınırsız, 1 hafta deneme süresi veriyorlar, karşılığında 2 sene taahüt istiyorlar.

  • bonjurkes  (20.01.11 14:48:22)
@bonjurkes peki bu 29 liraya 1 mb sınırsız internet ve artı olarak uyduTV ne kadar?

  • deniztarafinabakankale  (20.01.11 14:50:54)
kablo tv + uydunet + kdv 36 lira (1 mbit sınırsız)
teledünya + uydunet + kdv 38 lira (yoksa 40 mıydı?). teledünya dijital yayını, dijitürk dsmart gibi yani.

  • no avalon  (20.01.11 15:12:24 ~ 15:13:06)
kesinlikle geçilesi bir hizmet. ankarda kullanıyorum.

  • hoot  (20.01.11 16:50:40)
Uydunet sorunsuz değil. Sonradan "bak sen dedin, geçtim, iğrenç" diyebilecek biriyse karışmayın.

  • sourlemonade  (20.01.11 19:13:07)