Adana Havalimanı - Ceyhan ?

merhaba, yarın saat 17-17:30 gibi adana havalimanında olacam, ceyhana kolay ve ucuz şekilde nasıl gidebilirim ? bi yardımcı olsanız.

pek kolay olmayacak ne yazık ki. havalimanından yüregir otogarına gitmeniz gerekecek. ordan ceyhan otobusleri kalkar. veya havalimanından merkez otogar a gidin. belki ceyhan a giden arac bulursunuz (zor ama).

  • damnit  (19.01.11 23:16:20)
yüreğir otogarına nasıl gidebilirim damnit ?

  • ferishtah  (19.01.11 23:17:33)
şimdi öncelikle adanamıza hoşgeldin diyeyim :)
sana ben olsam nasıl giderim onu anlatacağım.
havalimanından benim bildiğim yüreğir otogarına giden araç yok. merkez otogara gitmen de çözüm olmayacak sana. yüreğir otogarına nasıl gideceğini anlatayım sana.
havalimanı kapısından çıktıktan sonra hemen önündeki parktan meydan dolmuşları geçer. ona binip çetinkayada in. çetinkayanın köprü ayağına yakın kısmından yavuzlar dolmuşlarına bin. yüreğir otogarında ineceğini söyle. vardığında zaten ceyhan ceyhan diye bağıran arabaları görürsün. meydan 1,25 + yavuzlar 1,25 = 2,5tl'ye halledersin. ceyhan ne kadardır onu bilemem :)
  • baris daima  (19.01.11 23:23:53)
havalimanı çıkışında meydan dolmuşları var ona binersin. çetinkayanın önünde inersin yuregir dolmuşları oradan kalkıyor yeni yapıldı sayılır oradaki otogar gittiğinde ceyhan arabasına binersin. adana da ulaşım ucuzdur pek bişe tutmaz insanları da çok yardımseverdir birine ceyhana gitcem de valla kendi bırakır seni bide muavinlerden korkma uyarayım da :)

  • kimbilebilir  (19.01.11 23:28:45)
çok teşekkürler :)

  • ferishtah  (20.01.11 00:28:04)