jpeg'den pdf'ten word'e aktarmak

selamun aleyküm ahali.
pdf, jpeg veya daha başka resim formatındaki bir dosyadan yazıları worde aktarmak istesem

ne dersiniz ne önerirsiniz?

www.topshareware.com buradaki programlardan biriyle yapabilirsin.

  • croswell  (19.01.11 08:43:57)
  • erostrada  (19.01.11 08:44:27)
resmin üzerindeki yazıları word'e almak diyorsan bu imkansız.

Ha pdf veya jpeg'teki resimleri yazılarıyla birlikte word'e aktarmak istiyorsan google'da "pdf to word" ve "jpeg to word" gibi aramalar yapabilirsin..
  • winston insani  (19.01.11 08:44:43)
abbyfine ile hepsı mumkun.

  • bryan fury  (19.01.11 10:23:18)
Abby Fine Reader derdine derman olur.

  • ForzAras  (19.01.11 10:27:38)
zamanında bana da lazım olmuştu, bu işi en iyi yapan abbydi ama o da yeterli değildi, pek çok karakteri çeviremedi, saçma sapan karakterler çıkıyordu çoğu harfin yerine, elle düzeltmek gerekiyordu büyük bir kısmını

  • de jure  (19.01.11 11:58:02)