Özel Hayvan Barınağı

Kediciğimi verip güzelce bakımını sağlatabileceğim (maddi olarak ne gerekiyosa yapabilirim) bir barınak ya da bakım evi gibi bir yer var mı?

veteriner kliniklerine falan verme. onlar ne kadar hayvancıl gibi anlatsa da, bütün gün kafeste tıkılı kalıyorlar. evden ayırdığınız için yeterince bunalımda olan hayvan, üstüne çevresinde olmasını istemeyeceği kadar kediyle beraber yaşıyor..küçük bir odada, üstüste kafeslerle ve günde max 10 dakika dışarı çıkartılarak yaşıyorlar...
mümkünse bir tanıdığına bırak, ya da tanıdığına anahtar falan...
4 güne kadar yalnız da yaşayabilir en kötü ihtimal yani, en azından bildiği ortamdan ayırmazsın..
yaşadığın yeri, gideceğin süreyi falan yazsan, buradan da yardım eden olabilir.
  • purkinje  (18.01.11 13:06:36)
barınağa bırakma hatasını bir kere yaptım, kedim depresyona girdi ve bana küstü. daha sonrasındaysa tatile giderken evde bırakmaya başladım, bir komşudan da rica ederdim her gün süyünü değiştirip mamasını verirdi. döndüğümdeyse sadece neredeydin diye söylenirdi bana.

  • kayranin kedisi  (18.01.11 14:29:09)
Ben sürekli bırakacağım bir yer arıyorum. Küçük hoppidik kediciğim evde savaşa sebep verdi. Sokağa bırakamam. Kediciğimi gidip bırakabileceğim ve arada ziyaret edebileceğim bi yer. Mamasını şusunu busunu karşılayıp, bakma parası gibi bişi verebileceğim bi yer...

  • beastangel  (18.01.11 15:32:36)
Başka bir yuva bulmayı deneseniz ya evvela?

  • dream endless  (19.01.11 04:41:44)
Böyle bir şeyi nerden araştırabilirim mesela?

  • beastangel  (19.01.11 11:11:22)