Üniversite öğrencisinin YGS başvurusunda

Diplomanın onaylı sureti lazım mı, onsuz olmuyor muu?

ben 4 sene önce girdiydim öss ye, diplomamıda kaybettiydim. başvuru için gittim hemen okuldan mezuniyet belgesi aldım onu onaylattım. lisenin birine gittim ygs başvurusu için. adam bilgilerimi saydı, doğrumu dedi dedim doğru. tamam dedi gidebilirsin. dedim diploma istemiyomusun kalsın sende başka işinde kullanırsın. daha önce girdiysen istemiyolar heralde. bu arada yarın başvuru için son gün istiyolarsa gitmen gerekebilir notere

  • rereroro  (18.01.11 13:08:05)
Geçen sene üniversite öğrencisiyken internet üzerinden başvuruda bulundum. Eğer böyle bir kuşkunuz varsa internetten başvuruda bulunmayı deneyebilirsiniz. Tabii, internetten başvuru yapabilmeniz için daha önce de internet aracılığıyla sınava başvurmuş olmanız gerrkiyor, unutmadan belirteyim.

  • Hypnerotomachia Poliphili  (18.01.11 13:12:19)
işte geçen sene değil 2008'de girildi, 2009-2010 için geçerliymiş netten başvuru =)

  • groove salad  (18.01.11 13:14:52)
ben de kılavuzda öyle bi şey okudum telaşlandım ama yok öyle bi şey yaptım ben başvuru rahat ol. o liselileri ilgilendiren bir şeymiş. yoksa okulda diplomalar, nasıl başvuru yapalım.

  • rebelli00n  (18.01.11 14:19:03)
sanırım bazı okullar onsuz kabul ediyor. ben gittiğimde öğrenci işlerinden diploma fotokopisi getir dediler. pisi pisi geri döndüm çıkarttırdım filan :/

  • hia  (18.01.11 14:46:24)