bilgisayardan anlarım diyenler bir bakın buraya lütfen

şimdi benim pc de çok garip bir sorun var.
netbook kullanıyorum ve haliyle normal zamanlarda herhangi bir yere (tarayıcı adres çubuğu, word yada eksiduyuru tarzı sitelere) yazı yazarken tam yazma esnasında imleçte anlık donmalar oluyor ve o anda donmaya aldırmayıp yazmaya devam etsem de donma geçtiğinde yazdıklarım aynen geliyor.
örneğin deep435 yazacağım dee yazdım dondu ben devam ettim p435 tuşlarına bastım sonradan geldi.
şimdi o garip problem şu
yazarken donma oluyor yine fakat çok sıklaştı ama garip olan
mesela eksiduyuru yazacağım eksi yazdım dondu ben duyuru yazdım sonradan uruyud olarak geliyor.
yani imleç donukken son bastığımdan ilk bastığıma doğru tersten geliyor harfler.
bir de sağ shift tuşu fiziksel olarak çalışmasına rağmen çoğu zaman çalışmıyor bastığımda onda da yazılımsal sorun var ve bu tersten yazma olayı ile aynı anda başladı bu shift sorunu da.
sizce neden olabilir bu? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

benim sorun o değil ya olmadı bende o çözüm.
virüs olma ihtimali var mı acaba?

  • deep435  (15.01.11 17:07:13)
aslında cpu'yu çok kullanan tonla şeyden de kaynaklanıyor olabilir. Netbookmuş bide onların cpu'su ne ki kuş kadar bişey.

  • inugard  (15.01.11 17:20:50 ~ 17:21:08)
problem takılma değil o zaten oluyordu
ama bu ters yazma işi son 1haftadır falan var.

  • deep435  (15.01.11 17:24:33)
haa bir de geçen gün elektrik kesilince anladım internet yokken hiç bir sorun yok:)
wireless bağlandığı anda başlıyor sorun

  • deep435  (15.01.11 17:26:12)