Uyanamıyorum!

Yahu lan uyanamıyorum UYANAMIYORUM! Bişey söyleyin ya.Sabahları 7'de kalmam lazım.alarm çalıyor duymuyorum,kaldırıyorlar uyanıyomuş gibi oluyorum olduğum yerde geri uyuyakalıyorum! Öğlen 1 gibi eve geldimde 2-3 saat uyurum akşam geçte yatmam 11-12 gibi yatıyorum.Ulan sabah yine kalkamıyorum.Uyku yüzünden sınavlara giremıyorum derslerime giremıyorum bi hal çaresi yokmudur bu işin napıcam lan ben?!

evet sigara kullanıyorum.

Sigara kullanıyor musun?

  • Her Yer Siyah  (14.01.11 15:13:29)
çapada bununla ilgili bir bölüm var. yatırıyorlar seni bir gece bağlıyorlar orana burana elektrotları senin sinirsel sinyallerini falan ölçüyorlar uyku sırasında. ona göre rahatasızlığına daha kesin bir tanı koyabiliyorlar.

  • sos fistik olsun mu  (14.01.11 15:16:52)
bir doktora gorunun lutfen. benzer problemler bende de vardi; noroloji uzmani bir tanidik doktor ile sohbet ederken anlativerdim, modiodal isimli bir ilac recete etti kendisi.

eski halime gore cok daha iyiyim. biraz da hayatimi duzene koyarsam daha da iyi olacaktir sanirim.

sozun kisasi, bir doktora gorunun.
  • yardimci  (14.01.11 15:20:04)
düzen olmalı sanırsam
ben en çok düzen e kafa yormaktayım.
not:benim duyurulara bi bak istersen.
  • seyduna6687  (14.01.11 15:26:23)
ya ben bu uyanamayanları anlamıyorum.sabah ben de deli gibi uyumak istiyorum ama kalkmaya mecbur olduğum için sabahın 5inde de olsa kalkıyorum.niye kalkamıyosun diye sorduklarım gece uyuyamıyorum uyku problemim var diyo e ben de her gün 8-10 saat uyku uyumuyorum ama kalkmak zorunda olduğum için kalkıyorum.ya bu mazeret bana saçma geliyo kısacası.

  • e1c1e1m  (14.01.11 17:51:21)
cep telefonundan 10 metre uzakta uyu.uyanınca elma ye.

  • sori  (14.01.11 20:06:03)
@e1c1emvs adam burda sana mazeret sunmuyor, derdine derman arıyor. madem ki bilmiyosun, halden anlamıyosun, saçma sapan yorumlar yapıp insanı sinirlendirme.

  • lazor  (15.01.11 07:21:50)
@lazor olur söylerim.

  • e1c1e1m  (15.01.11 11:14:36)