Hangi Makyaj Seti?

Hediye olarak 50-100 tl arası bir makyaj seti almayı düşünüyorum,

strawberry'den estee lauder sipariş vermiştim türkiye'ye kadar gelip ptt teslim etmeyince (1 kere eve gelmişler yokmuşuz) geri dönmüştü..

daha sonra trendyola shiseido geldiğini gördüm geçtiğimiz hafta ondan almıştım fakat o sipariş de tedarikçi sorunu nedeniyle iptal oldu.. kısaca bir türlü almak nasip olmadı. önerdiğiniz marka ve set var mıdır, netten alabileceğim link de atarsanız çok memnun olurum.

aynı makyaj setini ben de aldım trendyoldan benim de siparişimi iptal ettiler. önerim yok sadece paylaşmak istedim :)

  • janjan  (11.01.11 19:17:06)
ben too faced ve sephora nın setlerini seviyorum, çoğu var bende nasıl bir set alacaksınız bilemdiğim için tavsiye edemiyorum ama bir sürü teması var seçebilirsiniz.
bir de geçenlerde watsons da deborah milano diye bir markanın setlerini gördüm, böyle tavşanlı kedili eğlenceli kutusu olan setler vardı. hatta internet sitesinde katalogda da var resimleri. bu markanın da rujunu kullandım memnun kaldım ama setini bilemiyorum.

  • pinking of you  (11.01.11 19:39:16)
makyaj setinin genişliği ne kadar olacak? yani far seti isterseniz too faced'in 80 tlye farklı tonlarda harika setleri var. yılbası setleri mac'lerde hala satısta, bir sürü sey var. onun dısında yurt dısından alacaksanız urban decay ya da nyx'in paletleri var. link veremeyeceğim bu yüzden ama fikir olsun istedim.

  • dasher  (11.01.11 20:41:46)
çok geniş istemiyorum. sanırım far seti oluyor benim baktıklarım pek anlamıyorum ama.. link varsa atabilir misiniz?

  • nihilanth  (11.01.11 21:27:10)
link veremeyeceğim ama istanbuldaysan bakırkoy capacity ya da istinye park'ta sephora mağazalarında ya da mac mağazalarında bulabilirsin, mac mağazaları istanbulda taksim başta olmak üzere bir kaç yerde daha var. çalışan elemanlara derdini anlatırsın onlar da sana göre bir şeyler bulurlar. kolay gelsin.

  • dasher  (11.01.11 23:20:03)