picasso tablosu - google

picasso'nun bir adet tablosunu sergide gördüm beğendim, adını tarihini not aldım, eve geldim google'da arayıp düzgün çözünürlüklü bir tane indiririm diye, değil çözünürlüğü düzgün, aradığım tablonun herhangi bir dijitalini bulamadım. acaba tanıyan eden var mıdır?

nude woman on a blue background. 1949

www.chinaoilpainting.com

bu mudur? (yalnız bu picassonun değil yamulmuyorsam)
  • merdümgiriz...  (10.01.11 05:41:34)
tarihin doğru olduğuna emin misiniz?

www.allposters.com

şuradan detaylı baktım lakin çıkmadı.
  • yirttin gotumu sahin agam  (10.01.11 06:07:36 ~ 06:08:07)
binlerce üretmiş bir sanatçı picasso.. bu ismi de muhtemelen sonradan resmi tanımlamak için sanat tarihçileri vermiş. yani aynı isimle bile birkaç on tane resmi olabilir.. tarih belirleyici burada. doğruysa tabii..

hangi sergide gördünüz? kurum sergisiyse oranın koleksiyonunda mevcut olabilir.
  • situasyonist  (10.01.11 11:34:12 ~ 11:35:15)
tarihin doğru olduğuna eminim, ama bulabildiklerinizden biri değil aradığım. sergi geçici bir sergiydi. nereye ait olduğunu da bulamıyorum.

  • s e  (10.01.11 12:53:12)