Hangi sinema dergisine abone olsam ki?

Selam romalılar

ben sürekli yayınları almayı kesin unutan bi insanım. düşün yani alcam dediğim aylık bir dergi ve ben her gittiğimde kesin tükenmiş olur o dergi. o yüzden abone olmayı planlıyorum. şuan bildiğim iki dergi var altyazı ve sinema bi ara empire felan vardı devam mı bilmiyorum.

şimdi burda adı geçenler harici de olabilir hangi dergiyi tavsiye edersiniz? ve ikinci soru net üzerinden üyelik sağlıklımıdır?

bi de şöyle bi seite var : www.turkuvazabone.com
üç aylık üyelik 10TL gayet uygun görünüyor,gecikmeme gelmeme durumu varmıdır ne dersiniz a dostlar

senelerdir sinema dergisine abone olurum.
arada cok guzel kampanyalari olur. ornegin en son uye oldugumda "film" isimli sinemayla ilgili kitapla birlikte uye olmustum. daha oncesinde 4 dvdlik setle beraber abonelik vardi.
genelde sorunsuz geliyor kapiya kadar.

3 aylik icin uygun da zaten normalde de senelik abonelikte benzer fiyatlara geliyor. cok cok uygun degil kisaca. bence senelik abonelik icin guzel bir kampanya yapilmasini bekleyin.
  • entrapmen  (08.01.11 23:27:30)
tabi ki altyazı sinema dergisi derdim ancak ara da sırada bant ta alınabilir zaten iki ayda bir çıkıyor,

  • hoot  (09.01.11 01:54:36)
Şu anda o yazdığınız 3 aylık deneme 9.90 en uygun kampanya, hem de denemiş olursunuz, bir de World Card kampanyası vardı 1 yıllık aboneliğe 6 ay hediye, 2 yıllık aboneliğe bir yıl hediye gibi bir şeydi ama o sanırım yıl sonuna (2010)kadardı.

Ben şu ana kadar problem yaşamadım, ilk Ups'e geçtiklerinde iki ay falan geç geldi dergim (daha önce Yurtiçi ile çalışıyorlardı) ama o da Ups'in hatasıydı sanırım, adresi bulamadık falan gibi saçmasapan bir şeyler söylediler.

Milliyet Sanat da fena değildir, orada da iyi sinema yazarları var.
  • hair freak  (09.01.11 11:57:59)
bir de buna gözatsanız iyi olur:
www.arkapencere.com

  • dr.ramiz  (09.01.11 15:02:53)