Lastikler Ve Yapıştırıcılar - ödev konusu , hafiften acil

öncelikle herkese selamlar

başlıktada görüldüğü üzere lastikler ve yapıştırıcılar hakkında bir ödev hazırlamam gerek. herangi bir ayrıntısı yok açıkçası , ödev bu şekilde verildi

peki ben ne istiyorum ? bu konuda bilgisi olan varsa , bu konular üzerinde çalışıyorsa , bunlar hakkında nasıl bilgilere ulaşırım , nasıl üretilir ? çeşitleri nelerdir vs

eğer yardımcı olabilecek birileri varsa , şurada bir iki yol gösterirse çok makbule geçer

( google da detaylı aramaya daha başlamadım , bu konu üzerinde bilgisi olanlara ulaşmak ve aydınlanmak amacım :)

herkese kolay gelsin , iyi akşamlar . . .

ne ödevi olduğunu da yazarsanız daha aydınlatıcı olur. yani lastik ne lastiği olabilir, yapıştırıcı ne yapıştırıcısı olabilir en azından fikrimiz olur. otomobil ile ilgili bir dersse ayrı, petrol ile ilgili bir dersse ayrı, ne bileyim tekstil ile ilgili bir dersse ayrı cevabı olabilir.

  • kibritsuyu  (08.01.11 16:34:35)
ders üretim yöntemleri ; ama hiç bişi demedi işte hocada :/ ama genel olarak metal ve plastik üretimlerini gördük derste , evet burdan yola çıkmak mantıklı gayet ^ ^

  • busuta  (08.01.11 18:54:47)
yapıstırıcılarda olay yapıstıracagın ıkı malzemeye yakın ozellikte olması gerekiyor. kaynak ta da durum aynıdır. plastik cesitlerine bakarsan iyi bi baslangıc olur.

  • bryan fury  (09.01.11 12:42:26)