iPhone 4 alayım mı?

ek$i ankette sormuştum duyuru yazsaydın diye biri olmuş daha cok cevap gelir diye buraya da yazayım dedim.

------------------------------------------------
900'e HTC HD Mini al, gerisini kızlarla yersin 1

A1018 neyine yetmiyo 2

Al lan güzel alet 1

al ve senden nefret ediyoruz. 2

alma. 0

Boyle anketlere sik eklenmemeli yoksa boku cikar. 1

dünyada almayan bir tek sen kaldın zaten 1

İPAD AL QANQA 1

iphone 4 seni alsın 1

O paranın hepsini karılarla ye 1

şunu Ekşi Duyuru’ya yazsaydın ya. 1
-----------------------------------------------
Bunlar şıklar ben 4 tane koymuştum sonradan ekleyenler olmuş silmedim.

neden almak istiyorsun? hangi özelliğinden dolayı.

  • andy kaufman  (03.01.11 21:27:26)
@andy kaufman

bütün özelliklerinden dolayı daha cıktıgında ipod touch almıştım o zaman bu yana kullandım satalı 1 ay falan oldu. tekrar ipod touch alıcaktm biraz daha biriktirim iphone alsam dedim ipod touch tan en önemli fazlası 3g kullanabilecek olmam. her yerden istedigim gibi internete girebilecek olmam oyunlar, bankaların alışveriş sitelerinin appsleri film izleyebilmek.
  • rurouni  (03.01.11 21:37:48)
bahsettiğiniz şeyleri androidli bir telefon da yapar, bada'lı da, blackberry OS'lu da. hatta symbian bile yapar be :P.
iOS'u ve Iphone'u özel kılan bir şey var ise onlar arasından hangisinden dolayı diyelim?

  • natnan  (03.01.11 22:07:19)
halihazırda telefonundan internet kullanıyorsan ve 40-50 lira fatura ödüyorsan git araştır sana uyan bir kontratlı paket ile satın al. ama iyi araştır hesabını kitabını iyi yap sonra kontrat süresi boyunca pişman olma.

peşin parayla alacaksan (ya da taksitle fark etmez) 1600-2000 lira verilmez yazık...

(bkz: iphone 4/@mahallenindelisi)
  • mahallenindelisi  (03.01.11 22:21:04)
8310 neyine yetmiyo takıl işte

  • Herpo  (03.01.11 22:59:40)
ipod touch'tan iphone4'e yatay geçiş yapan biri olarak (ve arada android tabanlı bir telefon kullandığımı da belirtmeliyim) çok memnunum ve kesinlikle al derim.

  • vejeteryan vampir  (04.01.11 09:56:32)