ne yapsam acep.. -matematik sınavı-

selam genşler. yaklaşık 5 saat sonra matematikten finalim var. hiç çalışmadım, bilgi olarak sıfıra yakınım. bir yanım "olm hiç olmazsa iki bak, belki aklında bişeyler kalır" derken diğer yanım "s.ktiret ya, bu saate kadar bakmadın bundan sonra da bi boka yaramaz" diyo. şahsen ikinci yanımı dinlemeye meyilliyim. ne yapiim?

yemek ye sonra da uyu

  • a perfect lie  (03.01.11 03:18:56)
Akışına bırak. Bu saatten sonra yapacağın en iyi şey uyumaktır zaten. 4 saatlik bir uyku iyi gelir aslında. Ram, Mram oranını tutturursun hem. 5 ya da 3 saattense 4 iyidir.

  • g man  (03.01.11 03:19:18)
hangi bölümün matematiği bu mateamtik?

  • karlmarx  (03.01.11 03:19:22)
ikinci yanın haklı.

  • zanim zrozumiesz  (03.01.11 03:20:05)
@karlmarx, endüstri mühendisliği üstad. yalnız endüstri mühendisliği mi atom fizyolojisi mi ben de anlamadım. üniversitede svahili dilinde falan mı veriliyo bu matematik dersleri? ya da iq'm 170 falan mı olmalı anlamam için? 2 yıldır çakıyoruz iyi mi.

  • freeze  (03.01.11 03:22:12)
@a perfect lie, sana puanım 9 kanha. yalnız uyur da uyanamazsam diye korkuyorum.

  • freeze  (03.01.11 03:26:09)
hafif şeyler ye, saatini de kur, bi arkadaşına da mesaj at arasın uyandırsın.

  • a perfect lie  (03.01.11 03:28:41)
tecrübemi paylaşayım;
1. Çalışma
2. Uyumak istesende uyuyamazsın:D
  • khan shabbir  (03.01.11 03:36:57)
peki üstadlar. anlaşıldı ki çalışmiycaz. soru da evrim geçiriyor o zaman; peki kağıdım nasıl olacak? terminatör'ün kalbi kadar boş bi kağıt mı teslim edeyim yoksa doğru olup olmadığı, daha doğrusu rakam olup olmadığı belli olmayan karakterlerle bezeli, stratejik bi kağıt mı?

  • freeze  (03.01.11 03:41:24 ~ 19.07.13 22:04:09)
Doldur doldurabildiğini. Aklına ne geliyorsa -konuyla alakalı tabi tutup da şiir yazma- yaz. Kıyısından köşesinden puan alırsın en azından. Gerçi şimdi büt var mı bilmiyorum da büte kalmanı engelleyecek bir not da almazsın herhalde?

  • g man  (03.01.11 03:45:41)
boş kağıt teslim etme, hayal gücüne güven, yaz ütopik bişeyler, hocanın sınav kağıdını okurken çıldıracağını hayal et ona göre kağıdını zırvalarla doldur.

  • khan shabbir  (03.01.11 03:47:07)
@g man, büt olayımız yok hocam, direkt yaz okulu.

@paketinsonundakiğrençekirdek, bu taktiği mühendislik istatistiği'nde denedim panpa. tabiri caizse mühendislik literatüründe çığır açacak sallamasyonlar yaptım, kağıdı o an zihnimde canlanan yapay formüller ve o formüllerle yapılmış zavallı çözümlerle doldurdum. tamam kaybetmeye elano kadar mahkumdum da, "5" alacağımı da düşünmemiştim. 15 falan değil ha, düz 5. yine de teşekkürler.
  • freeze  (03.01.11 03:53:26)
@duyurucular, olm uykum gelmeye başladı lan..

edital enfeksiyon: geri gitti.
  • freeze  (03.01.11 04:17:39 ~ 04:41:59)
@borçlar kanunu, günaydın panpa. şu anda sınavdan çıktım, fantastik senaryo bakımından vaçovski braadırs'ı geçmiş durumdayım. ne güzel lan bu!

  • freeze  (03.01.11 08:58:58)
gecmis olsun

  • rn  (03.01.11 09:15:40)
@rn, eyvallah üstad.

@borçlar kanunu, ayıpsın panpa. bi mesaj yeterli.
  • freeze  (03.01.11 11:42:23)