nemli duvarı yıkıp yeniden yapmak.

2*3 metre ebadında duvarı yıkıp yeniden yapmak istiyoruz. sorun nem. yerine nasıl bir şey yapabiliriz. plastik, doğrama, tuğla, ytong ne olabilir acaba. bu arada iç duvar bahsettiğim yer. sevgili yapı teknik elemanları veya dekaratörlerden yardımlarını rica ediyorum.. thanksss

alçıpan yapın. ytong çok iyi bişey değil, zararlı bişey salınımı yapıyormuş, çok tavsiye etmiyorlar.

  • dasher  (02.01.11 13:58:07)
öncelikle nemin neden kaynaklandığını bulman gerek yoksa yaptığın duvar aynı şeylere maruz kalacak ve bir süre sonra tekrarlayacak..nemin kaynağını bul önce onu engelle..bu arada yalıtımı yap malzeme pek önemli değil..ytong işini kolaylaştırır..yükte yapmaz..hatta yapabilirsen ufak bi konstrüksiyon ile yeşil alçıpandan da yapabilirsin..nemden etkilenmez,banyo wc ve mutfak gibi ıslak mekanlarda kullanılır..

  • sorumvarbenim  (02.01.11 14:02:22)
kismi cam tuglali aac blok olabilir... :)

  • ucan sincap  (02.01.11 14:03:03)
dısardan bi kaplama yapılıyor, adını unuttum bu catılara fln yaptıkları seyden. onla yaptır.

  • bryan fury  (02.01.11 14:58:52)
sorunun kaynağını bulamazsanız bir yerden patlayacaktır nemlenecektir yine bir bölümü

  • vincenzo  (02.01.11 22:16:45)