facebook ta profil bulmacılık

selam üstadlar. bu facebook denen zımbırtıyı pek kullanmıyorum, haliyle bu konuda bilgi fakiriyiz. kendisine ulaşmam gereken biri var, facebook profilinin olduğunu biliyorum. ancak ismini yazıp aradığımda herhangi bi bulguya ulaşamıyorum. profili gizlenmiş vesaire olabilir. mail adresini de bilmediğim bu zâtı sadece ismiyle bulmamın bi yolu var mıdır? vesselam.

sadece isimle olmaz. milyon tane sonuç çıkar tek tek bakman gerekir.

  • kivanc1  (02.01.11 04:11:36)
gizlili ayarlarinda profilin görünebilirliği arkadaslarimin arkadaslari seçili olmadigi sürece profil gizliyse göremezsiniz. bunun için de ortak arkadasa sahip olmaniz gerekir.

yani sadece arkadaslarina acik bir profil ise onu bulmaniz imkansiz.

sordugunuz seyle alakasi yok ama kenarda dursun belki bir gün lazim olur.(facebook konusunda bilgi fakiri oldugunuzu soylemistiniz, ona istinaden)

facebook profilinin olup olmadigi ile ilgili bir ipucu.

- eger kayıt oldugu maili biliyorsaniz login ekraninda mail ve hatali sifre kombinasyonuyla o kisinin hesabi olup olmadigini anlayabilirsiniz
  • karabasmayan  (02.01.11 04:19:42 ~ 04:21:15)