Iphone HTC vb. Kullananlara Sorular Biriktirdim

Niye o kadar para veriyorsunuz ? Tamam teknik özelliklerini biliyorum. Fakat bin küsür lira verilerek alınan bi telefon sizin beklentileriniz vardı ve bunların gerçekten karşılanması gerekiyordu diye mi alınır ?
Kişisel bir merak benimkisi, ileride alırım belki diye düşünmekteyim fakat bana bişey söyleyin ki basayım parayı alayım.

Telefonumda bluetooth bile yok. Kızılötesi varsa da bilmiyorum. Hızlı mesaj yazarım ama.

HTC touch diamonda verdiğim para böyle 1 kuruşlar halinde üretenlerinin malum uzuvlarına girsin.

  • skywalkeremre  (01.01.11 20:05:06)
bir çok şeye daha rahat erişebilmek.

  • cedric tweedledee  (01.01.11 20:21:56)
o lalter netbook yerıne gore notebook muadili cihazlar. ondan veriliyr o paralar.

  • bryan fury  (01.01.11 20:34:56)
Akıllı oldukları için.
Push Mail destekliler ve mail server'a düştüğünde sizin telefonunuza da ulaşıyor.
büyük ekranları sayesinde web sitelerinde dolaşırken, ofis dosyalarını görüntülerken ve düzenlerken rahat olduğunuz için.
bir üstte yazdığım gibi ofis dosyalarını görüntüleme ve düzenleme imkanınız olduğu için.
(neredeyse) tüm paylaşım sistemleri ile entegre olabileceğiniz için (facebook, twitter, friendfeed, dropbox, torrent)(evet torrent istemcileri var Android temelli cihazlar için.
bir olayı (toplantı, düğün, protesto, gösteri, kaza, afet) anında web'e stream (akış?) edebildiğiniz için.
sadece program kurarak tv izleme şansınız olduğu için.
büyük ekranları sayesinde film/dizi izlemek keyfi için.
bazı programlarla aynı programı kullanan kişiler arasında ücretsiz mesajlaşma şansınız olduğu için.
GTalk, WLM, ICQ, Skype gibi networklere erişiminiz olduğu için.
SIP, VoIP kullanarak daha ucuza konuşabileceğiniz için.
  • homeless  (02.01.11 10:35:15)
samsung b7320 omnia pro aldım.. hepsiburada'dan, sıfır hem de 420 liraya..
özelliklerini tek tek yazmayayım ama diğerlerinden pek eksiğini henüz göremedim.. bi tek appstore kadar program yok sanırım.. ama neyi yok onu da bilemiyorum.. her şeyi yapıyorum..
alttaki linkte yazmıştım zaten ama orada ne bileyim email'leri kontrol etme, radyo gibi şeyleri yazmadım artık..

www.eksisozluk.com

ben de merak ediyorum bi telefonu/bilgisayarı 2000 lira yapan nedir..
www.zaytung.com
  • p shadow  (02.01.11 13:33:06)