kia rio

şu arabanın fiyatı nasıldır? ne eder sizce?
www.sahibinden.com

neredeyse 2 sene oluyor Rio aldık biz de. 2006 ama km'si bunun 2 katındaydı. o zaman 13 papele aldık. ucuza bulmuştuk. arada bakıyoruz ilanlara 190 bindeki araçlara bile en az 17 bin lira istiyorlar ama en son kaça gidiyordur bilemem.

bizim aracı kullanan herkes performansına bayılıyor. yılların taksicisi dayı, arabalara bayılan arkadaşın babası gibi kişiler mesela. seneye gibi değiştirirsek kia venga alalım diyoruz, kia'cı olduk yani. fazla popüler bir araba değil, caddelerde az görüyorsunuz ama tr pazarında gittikçe güçleniyor kia gözlemlediğim kadarıyla.
  • pyro clustic flow  (01.01.11 10:53:40)
fiyatı normal gibi duruyor, tabi çok temiz ve iyi kullanışmış ise alınır.
ama 18.000 tl gibi bir miktar verecek isen bence başka model baksan daha iyi olur.
acil satan kişiler değerinin 3-4 milyar altına arabalarını veriyor.
  • lellokezban  (01.01.11 11:54:17)