sözlükte kendini ifşa uçma sebebimi

yok lan ifşa derken iddiaya girdim de kaybedersem numaramla başlık açıcam ona göre sorayım dedim.

baskasini ifsa etmediginiz surece problem olmaz. Fakat kimliginizi acik edecekseniz beraberinde getirecegi problemleri de goz onunda bulundurun dedim.

  • guybrush threepwood  (28.12.10 03:02:49)
kendi kendinizi ifşa ederseniz değil, bu sizin kararınız, tutumunuzla ilgili. rızası olmadan başkasını ifşa etmek uçurur ancak.

(bkz: #1228567)
  • demcan  (28.12.10 03:03:30)
numaranın size ait olduğu bilinemeyeceğinden problem çıkarabilir tabii ki. kendi adınıza başlık açıp küfrederseniz de uçabilirsiniz yani, o işler öyle.

  • galadnikov  (28.12.10 09:35:31)
Merhaba,
Sözlükte iletilen bilgilerin kime ait olduğunun tespitini yapmak imkânsız olduğundan, bilgi kime ait olursa olsun yaptırımı vardır. galadnikov'a katılıyorum.
Selamlar.
  • nuage  (28.12.10 10:40:30)