sevgiliyle konuşmak için en uygun gsm operatörü / kampanya

şu an turkcell genç tarife kullanıyorum. numara taşıma falan yapabilirim, gerekirse faturalıya da geçebilirim. hani sabahtan akşama kadar telefonu elinden düşürmeyen insanlar değiliz ama mevcut tarifelerde biraz çabuk tükeniyor kontörler.
eskiden en sık görüştüğün 3 numarayı söyle onlarla sınırsız konuş falan gibi şeyler vardı, devam ediyor mu onlar? yoksa alternatifleri nelerdir?

avea'nın şuan bir tarifesi var.heryöne 400 dakika + 4000 sms = 25 tl. 3 ayda bir de badava.bu bence gayet iyi olabilir.

www.avea.com.tr
  • tizi reftar olanin payine dagmen dolasir  (27.12.10 18:27:59)
peki aveanın ses kalitesi kötü diye birşey duymuştum doğru mudur?
bir de numara taşıyınca bir süre sonra geri taşıma falan yapılabiliyor mu?

  • Zaphod  (27.12.10 19:23:01)
evet aveanın çekim kalitesi kötü. turkcell pahalı geliyor o zaman vodafone a bak bence.

  • girl in a coma  (27.12.10 19:46:51)
avea kapsama alanı konusunda pek başarılı değil ama faturalı taraftar pakedi sevgiliyle konuşmak için gayet uygun bence. bi bakın derim.
her yöne 150' + kendi içinde limitsiz + 150 hy sms 15 tl+2 tl kadar vergi.

numara taşımalarda taahhüt vermezseniz istediğiniz zaman tekrar taşıma yapabilirsiniz.
  • somethinginthewayshemoves  (27.12.10 20:57:45)
skype
her ikinizin telefonları skype programını destekliyorsa, programı telefonunuza indirin ve ikinizde online olduğunuzda saatlerce ücretsiz konuşabilirsiniz.
biz öyle yapıyoruz :)
  • lucky_meh  (27.12.10 23:17:34 ~ 23:18:14)