ps jailbreak nedir ne değildir?

selam sevgili kratoslar;

şimdi elimizde iş güç yoğunluğundan ay 2-3 kere oynanan bir ps3 var. sadece çok beğendiğim oyunları alıp zaman bulabildikçe oynuyorum bir oyun 1-2 ay gidiyor böylece.

şimdi yeni bir iki oyun almak için araştırma yaparken bu jailbreak olayıyla karşılaştım. şimdi de deli gibi fifa 11, cod black ops ve gt5 peşindeyim ama hem fiyatlar yüksek hem de bu tip oyunları (cod tipi bir konusu olanlar hariç) pek oynamıyorum. fifa 11 gibi her sene çıkan oyunları almak ise zulüm (halbuse güncel kadroları update edebilsek bi yerden fifa 10'a ne güzel olur değil mi?)

sorularım şunlar olacak,

1-jailbreak ile yüklediğimiz bir oyunu update edebiliyor muyuz?
2-jailbrek'li bir oyun ile internetten oyun oynayabiliyor muyuz?
3-benim yoğunluğumda oyun oynayan birisi için çok gerekli mi bu jailbreak olayı? sizin görüşleriniz neler?

selamlar, sevgiler

jb yaptığın makinanın versiyonunun 3.40 yüksek olmaması gerek
cevap
1: oyunu update yapamıyorsun
2:internetten online oyun oynayamazsın
3: bence hiç yaptırma derim şuan için çok sağlıklı değil.
eğer oyun oynamayı çok seviyorsan xbox öneririm.korsan oyunlarında online oynamak dışında hiç problem çıkarttığını duymadım
  • Aslan Yürekli  (26.12.10 13:17:10)
gt5 satabilirim 100tl, istanbul elden yapabilirik.

  • bryan fury  (26.12.10 13:22:45)
ben yaptım jailbreak. ama çok yoğun bir insansanız tavsiye etmiyorum. basit ama zaman alan bir iş.

  • neill  (26.12.10 14:03:54)