Winamp / Soutcast ?

iyi geceler dostlar...

winamp'da şarkı çalma aralığını daraltabilir miyiz ? yani bir şarkının son saniyelerine girdiğinde diğer şarkı başlayabilir mi müzik birbirinin içine girerek ?

ayrıca soutcast'den yayın yapan bir radyo kurmayı amaçlıyoruz djlerin konuşurken fon müziği kullanamadıklarını gördüm bunun önüne nasıl geçebiliriz öneri ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.

crossfade icin plugin'ler vardi, bunlari aratip deneyip kullanabilirsiniz.

sourberry forumlarinda 2. soru ile ilgili cevaplar gordugumu hatirliyorum.
  • orqan  (26.12.10 02:52:17)
@orqan, yalnız soutcast yüklü şuan plugin'ler etki etmiyor sanırım yükledim fakat çalıştıramadım ?

  • karsiz ve donsuz geceler diliyorum  (26.12.10 03:29:25)
winamp ekolayzırı açtığında zaten onu ayarlayabiliyorsun, "toggle crossfading between tracks" diye geçiyor

  • zontican  (26.12.10 04:18:34)
klasik skinde çıkmıyor, modern skin e geçerek ekolayzer kısmından "toggle crossfading between tracks" seçeneğinden ayarlayabilirsin

  • slymnctn  (26.12.10 12:28:53)