battlefield bad company 2

neden hiç kimse yok pc serverlarında? o kadar eskimedi bu oyun ya benim bağlantıda mı sorun var acaba oyuna sahip olan biri bakabilir mi?

not: vietnam yok.

sorun bağlantında sanırım. players'a göre sıralayınca yaklaşık ilk 100 server 32/32 olarak çıkıyor, onların altında da bir sürü 31/32 var.

  • leans  (23.12.10 19:13:44)
nasıl düzeltebilirim peki? win7 64 bit kullanıyorum. gg'den otuz liraya seri kodunu almıştım aylar önce ea downloader ile indiriliyor. silmiştim ekimde filan şimdi tekrar kurdum böyle oldu. kurduktan sonra kapattım oyunu internet izni ilgili birşeyler sordu ilk seferde hep olduğu gibi verdim izni ama kimse gözükmüyor işte. diğer online oyunlar çalışıyor tf2 filan.

  • cagdassalur  (23.12.10 19:26:01)
ben yurtdışından kutulu almıştım, eski bilgisayarda biraz oynadıktan sonra yeni bilgisayara tekrar yükledim ve sorunsuz bir şekilde oynamaya devam ettim. ea downloader olunca da bir değişiklik olacağını sanmıyorum, istediğin kadar yükleyebilmen lazım.

klasik çözüm yöntemi olarak oyunu silip tekrar yükle:) hatta yüklerken internet izniyle ilgili sorduğu şeyi yazarsan daha çok yardımcı olabilirim.
  • leans  (23.12.10 21:57:06)