[ the movies ] + [ kapanan laptop ]

bir iki gün önce bu oyunu yükledim bilgisayarıma efenim.
ancak 15ila 30 dakika içerisinde kapanıyor pc.ısınma sorunu diye düşündüm ama sürekli netteyim,bilmem kaç saat açık kalırken böyle bir sorunla karsılaşmıyorum.oyunu açınca çat.
ama oyun baska pcde catır catır çalısıyor.

neden olabilir böyle? napmak lazımdr?
kendisi servisten henüz gelmiş,anakartı yeni değişmiş bir hp paviliondur.
tsk pls

nette gezerken pc de (ozellikle ekran kartinda) gozlenen isinmayi, oyun oynarken ki isinma ile kiyaslamak olmadi simdi..

  • theli  (25.01.08 18:10:41)
evet de bu bilg.da yüklenmiş ve oynanan ilk oyun değil ki.
önceden call of duty de vardı,no one lives forever da vardı oynadıgım.ilk defa böyle oluyor.

  • demoniclewinsky  (25.01.08 18:18:22)
bilgisayarını zorlayacak bir program (3d mark mesela) denesen. onda da kapanıyorsa ısınmadır büyük ihtimalle. değilse programdan olabilir belki

  • darknum  (25.01.08 19:59:56)