Kilo Almak Lazım

kilo derdinden yakınan arkadaşların "manyakmı lan bu" diyebiliceğini tahmin edebiliyorum ama kilo almam lazım arkadaş,gelen geçenin "olm kilo al lan bu ne hal" demesi ciğerimi dağlıyor, varmıdır şöyle seri bi şekilde kilo alma yöntemi sağlıksız olsada olur yaktım gemileri

pekmez filan yiyin bal mal makarna patates kızartması yiyin 3 öğün dışardan fast food zararlı şeyler yiyin. gece yatmadan yemek yiyin hala kilo almazsanız da bir doktora/diyetisyene gidin:)

  • paltar yuyan masin  (19.12.10 00:22:50)
spor yap ve bol protein al.

yani sabah-akşam koş, eşşek gibi ye. ozaman kilo almaya başlarsın.
  • score  (19.12.10 00:23:58)
abi işin garibi o dediğin şeyleri zaten yiyiorum ama kilo alamıyorum, bir ben var benden içeri o mu yiyio acaba

  • Bravefart  (19.12.10 00:29:29)
bünyeden kaynaklı bir durum ise olmaz yatar o iş.
yani yok hastalık kurt falan muhabbetlerine değinmiyorum.
kimi insan vardır ki hiç kilo almaz yer yatar almaz.
benim kilom normal ev arkadaşım 105 kilo bir adam ve hemen hemen aynı yemekleri yiyoruz
şöyle ki okulda aynı sınıftayız
aynı evdeyiz
kız arkadaşlarımızda aynı evdeydi ( ev arkadaşlığı yetmiyo bi de bacanak olduk a.q. )
kısacası hep beraber aynı yemekleri tüketiyoruz.
adam 115 kilo oldu kilodan yakınıyor ben aynıyım hiç artmadı kilom.
benden tek farkı aşırı kola içerdi.
eğer çok çok canını sıkıyorsa protein tozu al viçutcu abilerden.
arkadaş kullandı işe yaradı.
  • seyduna6687  (19.12.10 01:09:10 ~ 01:09:56)
reçete veriyorum
eti hoşbeş 2 adet
eti tutku 2 adet
istenen bir başka bisküvi 2adet
2,5 lt fanta (kola değil)
2 şişe cappy meyve suyu
doritos alaturca orta boy 2 adet.

acıktıkça rutin yemekler yerine bunlardan yiyin. iyi gelir.
  • cari kacik  (19.12.10 01:28:39)
öğünlerde mutlaka pilav, makarna tarzı bir ek yemek olsun. mideyi genişletmek gerekli. arada da çikolata, gofret, bisküvi.

  • sttc  (19.12.10 02:05:50)
sana sağlıklı bir reçete vereyim;
bir kase yulaf ezmesi
bir avuç kuru üzüm
bir çorba kaşığı bal
iki tatlı kaşığı fiskobirlik fındık ezmesi
bir adet muz
iki çorba kaşığı lor peyniri(isteğe bağlı spor yapmıyorsan eklemeyebilirsin.)
iki bardak sütü bir mikser ile bi güzel karıştır sabah akşam ye.
  • sealth  (19.12.10 09:37:15)
bulk.

2 kutu kullandım. 58 idim 73 oldum. bilmem anlatabildim mi?
  • mc r 9  (19.12.10 17:08:12)
önce 2 adet maden suyu içiyor, akşam yemeğimi yiyorum. gece ise her gün 1 litre ballı süt içiyorum. ve içmeden önce ağırlık, mekik, şınav çalışıyorum. çok kilo aldım.

kısaca:
her gün yumurta veya et
1 litre ballı süt
1-2 maden suyu
spor, (mekik, şınav, ağırlık vs.)
  • mbaran  (19.12.10 23:43:58)