ankara güzel yemek

efendim güzel yemek parametremize ne bir yemek türü ne de fiyatı giriyor. önereceğiniz yemek hamburgerde olabilir, ucuz da olabilir pahalı da olabilir. maksat bilgilenelim, imkanımız olursa yiyelim.

şurda şunu şunu yedim çok güzeldi tarzında.

teşekkürler:)

kentparkta burger storynin altında bir yer var, fıstıklı tavuğu ve acılı tavuğu güzel.
bir de tavacı recep.
bir de bursa iskendercisi.
  • kayranin kedisi  (17.12.10 09:22:24 ~ 09:26:14)
Kalbur (Oran)... şahane balık ve deniz ürünleri için.

  • endless dream  (17.12.10 09:30:30)
Anakara'ya her gittiğimde meşhur Ankara Döneri'ni ıskalamam;
iki mekan vardır bunun zirvesindebence:

1-Etlik'teki Özler Kebap (Giresun Cad.)
2-Aba Piknik

çok sofistike olmadı ama lezzet garanti :]
  • mhm  (17.12.10 10:07:25)
Kızılayda yeni açılan benim de yeni keşfettiğim kahveci hacıbaba'yı öneriyorum. kolay kolay beğenen bir kişi değilim, fakat bir kaç kere gittim. bir keresinde de soyalı tavuk söyledim. harikaydı. özellikle sunum ve yan malzemeler 5 dakika önce doğranıp getirilmişti.

selanik caddesinin yukarsında.
  • lol  (17.12.10 10:25:58)
Dünya mutfağı: www.fige.com.tr
Kebap: www.haciarifbey.com.tr
Bir de kuru fasulye severseniz balgat'ta hüsrev var: www.husrev.com.tr
  • natura horror vacui  (17.12.10 10:40:13)
Yemek deyince Ulus'a gidilir, Urfalı Hacı Mehmet'i tavsiye ederim.

  • johan sebastian  (17.12.10 13:13:58)
esattaki aspavaların söylenmemiş olması şaşırtıcı
dürüm döneri ankaranın en iyisidir.test edildi onaylandı :)

  • Aslan Yürekli  (17.12.10 15:48:41)