telefon kolonyayı çekti

telefon kolonyalı mendil le yanyanaydı sanırım kolonyayı çekmiş, kapanmış ve açılmıyor. ne yapıcaz? pirinç dolu kap yer mi?

pirinç dolu kap iş görür diyorum. suya düşenleri bile kurtarıyor. ağzı kapalı olsun ama kabın.

  • sen git ben geliyorum  (16.12.10 19:39:35)
aynen koydum pirincin içine kapağı da kapalı. ne kadar durması gerekiyor peki böyle?

  • xenophobe  (16.12.10 19:44:54)
yeme ihtimali var, ben denedim bir kere işe yaradı,parçalayabildiğiniz kadar parçalayın telefonu sonra pirincin içine gömün, fakat hemen çıkarmayın beklesin uzunca bir süre, hiç bir şey yapamamaktan iyidir, deneyin.

  • ocanal  (16.12.10 19:46:41)
sadece bataryasını çıkarabildim, daha fazla parçalayamam çok ufak bi vidayla açılıyo kapak, onu da açmam mümkün değil. yarın akşam bi bakarım olmadı 1-2 gün daha tutarım. olmazsa da gitti artık yapıcak bişey yok. cevaplar için sağolun.

  • xenophobe  (16.12.10 19:55:35)
birileri sana gülecekir ama cidden pirinç dolu kap olayını denedim çalıştı
fakat sakın saç kurutma makinesi olayına girmeyin sakat o iş

  • isimmisimyok  (16.12.10 20:14:46)
yok gülemez kimse de işim görülse keşke. kurutma bazen daha bok ediyor evet.

  • xenophobe  (16.12.10 20:25:42)
eger batarya çıkıksa ve harbici kolonyaysa 80 derece falan pirince koymanada gerek yok kendiliginden buharlaşır.

  • exodia  (16.12.10 23:12:58)
2 gün açma kapağı. iki gün sonra açıp bak bir. tecrübe konuşuyor :)

  • sen git ben geliyorum  (17.12.10 06:39:38)