hergün bir avuc zeytin iyi gelir

evde epey bir miktarda siyah zeytin birikti. kahvalti ve salata haricinde nasil tuketilir. zeytinli pogaca falan demeyin ha ogrenci evinin bi numara gelismis hali burasi

sandvicin icine fln koy ama disleri kırma dikkat.

  • bryan fury  (15.12.10 22:45:29)
ben konserve ton balığı, mısır ve zeytin üçlüsünü bi de göbek marulla pek severim

  • aklimiseveyim  (16.12.10 01:17:59)
benim çilekeş anam, pratik bir şekilde zeytin ezmesine çevirebiliyordu. zannedersem ismi kevgir olan delikli genişçe bir kap ile zeytinlerin içi ile kabuk ve çekirdeği ayıklıyordu. ondan sonra da kafasına göre zeytin yağı gerekiyosa tuz vs katıyordu. marketten alınandan çok daha lezzetli oluyordu bu ezme.

  • barbaroj  (16.12.10 08:17:21)
ben siyah zeytini abur cubur niyetine tek yiyorum çikolata gibi rengi tutuyor.

  • joepiscopo  (16.12.10 08:50:16)