[]

Ankara'da cumartesi günleri açık anaokulu?

Lisans bitirme tezimizde katılımcı olarak 3 yaş grubu çocuklara ihtiyacımız var ancak yoğun ders programlarımız yüzünden hafta içi gitmekte çok zorlanıyoruz. Cumartesi günü açık olduğunu bildiğiniz anaokulu varsa isim ve biliyorsanız iletişim bilgilerini yazabilirseniz harika olur.. Çok teşekkürler..
 
Cumartesi günü açık anaokulu var mı? 3.5 tan 4 yaş grubuna giden var bende bir tane de ankara değil maalesef.


  • ozdek  (15.12.10 21:55:29) 
oyun grubu sınıfları oluyor ctsi genelde. burdan cevap gelmezse, oyun grubu ankara kelimeleriyle aratabilirsiniz.


  • pyro clustic flow  (15.12.10 21:58:41) 
nesibe aydın kolejininki açık olabilir bi arayıp sorun derim.


  • exes  (16.12.10 14:24:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.