[]

Facebook - Msn

Facebook'da arkadaş listemde bulunanların msn'leri otomatik olarak listeye eklemeye yarayacak herhangi bi' hede var mı?

Skype'da var mesela bu dediğim özellik. Facebook arkadaş listenizde bulunanların skype adreslerini tek bir hareketle ekleyebiliyorsun. Msn'de de böyle bir şey var mı?


 
Yeni msn direkt olarak entegre zaten facebook chatle.


  • alperen4  (14.12.10 22:53:24) 
tam olarak dediğim şeyi yapabiliyor musun peki? yoksa sadece facebook'da online olanlarla mı konuşuyorsun listendekilerin dışında.


  • heartwork  (14.12.10 22:55:41) 
yok, msn adreslerini almıyor, sadece online olanlarla konuşabiliyorsun da; neden ayrıca msn adreslerine ihtiyaç duyuyorsun onu pek anlayamadım.


  • alperen4  (14.12.10 23:10:35) 
msn kullanmıyorum da eğer öyle bir özellik varsa indirecektim.

gerek yokmuş o zaman.
  • heartwork  (14.12.10 23:19:17) 
evet var ben almıştım.msnden mesaj gelmişti facebook arkadaşlarınızı msne eklemek istermisiniz diye


  • sidd79  (15.12.10 03:38:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.