the sims 3 hız sorunu

Merhaba,
The Sims 3 oyunu ilk çıktığı günlerde, orjinal olmayanlarında zamanın akışıyla ilgili bir sorun varmış. Yani 3 kat hızlı ak da deseniz, o bildiğimiz sims hızında gitmiyormuş olaylar. Bu sorun şu anda çözülmüş durumda mı? Şu an orjinal oyun alabilecek durumda değilim maalesef.
bir de dizüstü bilgisayarda oynamak dizüstü bilgisayarı ne derece zorlar, uzun vadede mutlaka bir sorun yaratır mı?
bir de ek paketlerin hepsini yüklediğimi düşünürsek sistem gereksinimleri ne olacaktır, ya da tek başına sims 3'le farklı olacak mıdır?
teşekkürler şimdiden.

ilk çıktığı zamanlar korsan oynamıştım öyle bir sorun yoktu bende.

bilgisayarın özelliklerine bağlı.
  • sanal uyku  (14.12.10 15:54:30)
Bende de öyle olmuştu o. Ekran kartının dandikliğinden.

  • daddy  (14.12.10 16:07:01)
ben aylardır korsan oynuyorum gayet normal hız olayları. ama bilgisayarı fena halde kastırıyor sahiden. bilgisayarın çok ısınması dışında bir sorunla karşılaşmadım ben.

  • gene mi gene  (14.12.10 16:13:44)
teşekkür ederim. yükledim şimdi oyunu ve şu anda da oyunu açma sorunu yaşıyorum. :D
yani crack'i denildiği gibi yaptım, oyunu kurduğum yere kopyaladım falan ama oyunu açmak için bir serial number kutusu daha çıkıyor ve üzerinde yüklerken kullandığım seri numarası var hali hazırda. done diyorum geri geliyor. anlamadım gitti. :S

  • bi mekan  (14.12.10 18:31:01)
tamam tüm sorunları hallettim, biraz beceriksizim bu konularda. teşekkürler tekrar. :)

  • bi mekan  (14.12.10 20:31:06)