yanak kılları

Çok sevgili Wookie kardeşlerim,
yanaklarımın üzerinde çıkan kılları almaktan bıktım ve bu kılları lazerle aldırmak istiyorum daha önce bu işlemi yaptıran veya bilgisi olan arkadaşların tavsiyesini almak istiyorum.
ne kadar tutar, acıtır mı ,tek seans mı ,nereyi tavsiye edersiniz ?

markapon.com,fırsaton.com tarzı sitelerin kampanyalarını takip ederseniz oralarda
4-5 seanslık paketler sunuyorlar,baya ucuz oluyor.
suratı bilmem ama lazer acıtıyor.en azından bnm canım yanmıstı.
birkaç seans gitmek gerekir,tek seansla olmaz.
  • demoniclewinsky  (13.12.10 13:13:11)
-acıtır
-bir seanstan fazla sürer
-kış en iyi mevsimdir
  • no avalon  (13.12.10 13:28:45)
Usta eski bir wookie olarak beklediğin kabahat derim.

Lazer ile bir kaç seans da epey fark ediyor, gerçi asla sona ermiyor ama ince ince farkedilmeyecek kadar çıkıyor onları da iki ayda bir giderek halledebilirsin. Dikkat edilmesi gereken güneşe fazla çıkmamak o kadar.

Tavsiye edilecek yer seniz yaşadığın yere göre değişir tabi ama istanbul'daysan epiderm i tavsiye ederim. Bilmedik yerlere gitmemek lazım, epiderm temiz doktor kontrolünde vs.

Seans fiyatı da 60tl
  • thefin  (13.12.10 13:32:45)
hatun kişi isen asla yaptırma. amca olursun
erkek kişi isen yaptır da ucuz dandik yere kaçma kıy parana doktoru olan bi merkezde yaptır. (yapan da doktor olsun)

  • isimmisimyok  (13.12.10 21:10:11)