uçak bilet değişikliliği

Selamlar ve merhabalar.

şimdi brüksel - türkiye gidiş dönüş bilet aldık.

normalde 21 ocak tarihinde biletin günü lakin bunu 20 ocak yapma gibi durum olabilir mi?
hem ücretsiz olucak hem bu olanağı pegasus sağlıyacak?

eğer acentası olan arkadaş varsa böyle bir yetkisi olabilir mi değişiklik gibi?

eğer promosyon bilet değilse 24 saat kalaya kadar ücretsiz değişiklik yapabilmeniz lazım ama yeni alacağınız tarihteki bilet fiyatı daha fazla ise farkını ödemek durumundasınız

  • winstoncash  (12.12.10 23:08:58)
sözde ücretsiz değiştiriyolar ama 20 ocaktakini su an almış gibi olacagınız icin o bilet daha pahalıdır buyuk ihtimal o farkı bi de 25tl değiştirme ücreti veriyosunuz. biz gidiş donus icin aldıgımız biletten donuşu ertelemiştik böyle olmuştu.

  • rurouni  (12.12.10 23:14:38)
ya bu 300 bin koltuk muhabbeti için almıştık.
o tarihte de bilet fiyatı aynı
herhangi bir fark yok yani, aynı fiyatsa değişmeleri gerekir bence.
bunun için de 50 euro fiyat istemişlerdi geçen sefer bilet zaten 40 euro
  • sert yerden yavas  (12.12.10 23:25:36)
değiştirmezler sanmıyorum. zira aldığınız bilet promosyon sınıfına girer ve genelde %99,99 promosyon sınıfı olan biletlerde iade ve değişiklik yapılmaz. bunu bilet alırken okudum ve kabul ediyorum dediğiniz şartlarda yazmış olmaları lazım. ayrıca info olarak bile görünür bileti iade veya değişiklik durumu.

  • faaip de oiad  (12.12.10 23:31:27)
biletin kodunu bulup, search et.
cogu promosyon kodunu deisemez, iptal edemezsin.

  • uyku semesi  (12.12.10 23:39:29)