[]

Saatin camında buhar

hatrı sayılır bir para verip aldığım saatimin camında buhar oluştu. tek yaptığım elimi yıkadıktan sonra dışarı çıkmaktı ama hava oldukça soğuktu. yolda saate bakma ihtiyacı duyduğum bir anda camında buharı farkettim. garantili ve 50mt reye kadar su geçirmeyen bir saatte bu durum normal mi?

eve girdikten yaklaşık 10dk sonra buhar gitti.


 
o buharlanma durumunda saati kola ters takmak düzeltiyomuş yani cam kola değcek şekilde, geçici bi çözüm tabi.
bi daha olursa tamire götürürdüm den de

  • sweeney  (11.12.10 00:40:30) 
Kalorifer üstünde bırakıyorsun azcık, geçiyor. Tecrübeyle sabit.


  • samterk  (11.12.10 11:58:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.