göz seğirmesi

sıçtığımın gözü iki gündür aralıklarla seğiriyor. sinirlerim aşırı bozuk bununla alakalı olabilir mi? değilse nedendir?

ayrıca omzumda deri soyulma beyazlaşma pul pul olma gibi şeyler var. iki omzumda da simetrik olarak aynı bölgede ufacık iki leke gibi bir şey. bir omzumdaki deri böyle pul gibi diğeri de beyazlamış sanırsam dersi soyulmuş orada. ama ikisi de simetrik. bunlar da yeni oldu. neler oluyor olm bana?

doktor moktor falan demeyin kafanıza sert bir cisim atarım, bizim de aklımıza geliyor her halde. sadece ne oldunu bilen var mı diye soruyorum, bir de sinir stres böyle şeyler yapar mı?

magnezyum eksikliği.(bkz: magnezyum)

  • sannora  (09.12.10 14:22:56)
sinuzit'te olabilir.

  • mahallenindelisi  (09.12.10 14:31:35)
dün benimki de bütün akşam seğirdi ve annemin yorumu:

-sağ gözse seviniceksin, sol gözse üzülüceksin.

:)

şaka bir yana benimki de çok stresli olduğum dönemlerde seğirir. strestendir.
  • archit3ct  (09.12.10 15:46:18)
benimki sağ göz kurtardım yani : ))

  • cedric tweedledee  (09.12.10 15:48:12)
cedo, sen çok strese girmişsin. sana günde 2 doz sevişme öneriyorum.

  • anti silence  (09.12.10 17:43:21)
işte be budur nokta atış yaptı adam!

saol anticim : )
  • cedric tweedledee  (09.12.10 18:34:42)
tamamen stres bu

  • erobur  (09.12.10 22:17:26)