Yazları yurtdışında çalışmış olan Üni öğrencileri, bir bakabilirler mi acb?

Gerek doktorumun tavsiyeleri, gerekse her yaz olduğu gibi evde boş boş oturmak istemememden ötürü yurtdışında çalışmaya karar verdim.. Ama ne yapacağımı, kimlere danışacağımı, prosedürlerini falan hiç bilmiyorum. Daha önce üniversite öğrencisiyken yurtdışında çalışmış olanlar mutlaka vardır. Neler yapmalıyım? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Not 1: kendimide tanıtayım; (belki genel şartları sağlamıyor olabilirim)
üniversite öğrencisiyim, 18 yaşını doldurdum, ve yıl sonunda advanced seviyesinde ingilizce, mittelstufe 2 seviyesinde de almanca biliyor olacağım.Ehliyetim yok.

Not 2: Work and Travel olmasın. Avrupa'da bir yerde olmak istiyorum..

teşekkür ederm şimdiden.

ec.europa.eu

ama öyle para kazanmaya gidilmez buna anca kalacak yerle cep harçlığı verirler
  • wartzayt  (08.12.10 23:04:15)
AIESEC'i araştırın. Hem de staj yapmış olursunuz.

  • sourlemonade  (09.12.10 02:29:06)
@wartzayt..

amacım fazla para kazanmak değil.. yazı evde geçirmemek.. :)

@cosmicstring

henüz hazırlık sınıfındayım.. staj yapabilirmiyim bilmiyorum.
  • wagner love  (09.12.10 17:13:09)