Sabiha Gökçen - CNR Expo Ulaşım Sorusu

Selam mahallenin muhtarları,

Sabiha Gökçen'e insek ordan CNR'a en uygun şekilde nasıl ulaşırız. Akbil falan yok. Bir de ne kadar sürer?

istanbulun ıkı ucu abi, imkan varsa yesilkoy e inin. ordan metroyla 5 dk.

  • bryan fury  (08.12.10 20:58:06)
kaç kişisiniz ve yolculuk ucuz mu yoksa hızlı mı olmalı bunlar bilinmeli. sıralayayım

havaalanı'dan 4.levent'e "e-3 iett" 45-50dk
4.levent'ten taksime "metro" 15-20dk.
kabataş "füniküler" 8dk.
kabataş-aksaray ya da yusufpaşa mıydı oralar "kabataş tramvayı" 30dk.
ordan kısa yürümeyle havaalanı metrosu
vatan cad.-cnr "havaalanı metrosu" 30dk.

süre olarak uzun olsa da kalabalık için tavsiye edilmez o parayla taksiye zıplamak mantıklı.

bir diğer alternatif, havaş'la taksim'e giderek, fünikülere zıplamanız olası.
  • o eli bi indir  (08.12.10 21:09:44)
Ucuz bir ulaşım istemiştim. Ama yazdığınız yol baya baya uzun olmamış mı? Ben çok az bilgimle çok daha kısa bir yol çizmiştim.

Bu arada 2 kişi olacaz.
  • hayattan sikilan adam  (08.12.10 21:12:19 ~ 21:12:31)
1.) alternatif:
ineceğin saati belirt, O saatte sabiha gökçen pistinde Bomba ihbarı yapalım.
uçağın atatürk havalimanına insin...
sabiha gökçenden CNR a gitmen en az 2 saat sürer!
2.) alternatif=
sabiha gökçen İETT-bostancı İDO-İDO bakırköy-taksi-cnr
3.)Havaş Otobüsü taksim+Taksim Akm CNR servis otobüsü (beleş)
4.)sabiha gökçen kadıköy-Metrobüs yenibosna-Taksi CNR
5.)helikopter kirala =sabiha gökçen-CNR (15 dakika) kişibası 100-150 euro
  • voyager  (08.12.10 21:17:32 ~ 21:21:02)
Bakırköy, Yenibosna dan falan taksi yerine metro daha avantajlı değil mi?

  • hayattan sikilan adam  (08.12.10 21:19:14)
Bakırköy metrobüs durağından metroya mesafe var, en iyisi yenibosna ama yolun diğer tarafına geçmek zorundasın, Merter metro aslında en uygunu...
ama zaman kaybetmemek acısından yenibosnaya kadar gelip, oradan taksi ile CNR a gecmen 5 dakıka 5-7 lira arası tutar !

  • voyager  (08.12.10 21:29:13)