[]

web'le uğraşanlara bir soru

Kullanacak olduğunuz template tasarımlarını satın alıyor musunuz?
 
sorunuz ilgili genelleme yapılabilir, lakin ben hiç bir zaman hazır template almadım.
uygun fiyata tasarlayacak webmaster bularak istediğim şeyi tasarlattım.

  • ozzm  (08.12.10 12:58:12) 
hazır templateler hiç kullanışlı olmuyor zaten ve çok yapmacık ayrıca kimi sitelerde kullanıcı güvenini kaybettiren şeylerdir. o yüzden satın almayı düşünmedim hiçbi zaman kullanmadım da. ama şöyle bişey var lazım oldu bişekilde ve paralı eğer warezde varsa temin edilir eğer yoksa alınır. wareze düşmüşse zaten binlerce kişi kullanıyor demektir heryerde olan bi tasarıma da para vermem açıkçası.

kendi tasarımımı kendim yaparım.
  • kamil5  (08.12.10 14:35:12 ~ 14:35:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.